Śledź nas
'

news

Kurdej-Szatan wydala oświadczenie w sprawie choroby!

Ostatnio media obiegła wiadomość, że Basia Kurdej-Szatan cierpi na poważną chorobę. Aktorka zdecydowała się skomentować te doniesienia.

Jak się czuje Basia Kurdej-Szatan? Kilka dni temu na portalu Party.pl pojawiła się informacja o tym, że aktorka cierpi na nawracającą boreliozę i ze względu na swoją chorobę musi stosować bardzo ograniczającą dietę. 

POLECAMY – Ewelina Lisowska nie wstydziła się wyznać prawdy – jakim zabiegom się poddała?

Chcą uspokoić swoich fanów Kurdej-Szatan postanowiła skomentować te doniesienia na swoim Instastories. Na szczęście okazuje się, że wiadomości na temat boreliozy nie były aktualne, lecz pochodziły sprzed dwóch lat. Aktorka poprosiła tym samym media, by nie powielały nieprawdziwych informacji.

HOT NEWS – Doda wystąpi u Wojewódzkiego?! Znamy odpowiedź!

Sama Basia Kurdej-Szatan była nieco podirytowana plotkami na temat swojego stanu zdrowia i w dodanym stories skomentowała, że nie ma nawrotu choroby i cieszy się bardzo dobrym zdrowiem. Patrząc na poniższe zdjęcie widać, że aktorka dba o siebie i tryska dobrą energią.

Foto. Screen Instagram Basia Kurdej-Szatan

 

 

news

Dorota Goldpoint ma konkurencję – czy Przetakiewicz ściągnęła jej pomysł?

goldpoint
Dorota Goldpoint i Joanna Przetakiewicz działają w podobny sposób!

Dwie silne kobiety Dorota Goldpoint i Joanna Przetakiewicz działają na rzecz innych pań, by się nie poddawały i znalazły siłę do działania. The Inner Power Goldpoint jest skierowane do kobiet po pięćdziesiątce, którym złożyła hołd. Do swojego projektu zaprosiła znane kobiety, które motywują inne dojrzałe panie do pięknego życia i walki o swoje. Natomiast Era Nowych Kobiet skupia kobiety niezależnie od wieku w sieci mikrospołeczności. Tam odbywają się spotkania, które mają za zadanie uszczęśliwianie Polek.

 Era Nowych Kobiet to inicjatywa, która ma na celu przeciwdziałać największym współczesnym problemom społecznym, tj. samotności, zagubieniu oraz braku wiary we własne możliwości. To projekt mający na celu radykalne podwyższenie samooceny Polek, które wg badań WHO, znalazły się na ostatnim miejscu w Europie pod kątem akceptacji swojej fizyczności. Pozytywna zmiana naszego myślenia jest niezbędna dla osiągnięcia satysfakcji, spełnienia, poczucia szczęścia, radości i rozwoju.

HOT NEWS- Gosia Ohme ma faworytów w Big Brotherze, mimo że jest to zakazane?

Projektantka cieszy się, że zainspirowała innych do działań na rzecz kobiet w Polsce. Dorota nie widzi w Przetakiewicz konkurentki, bo nie o to tu chodzi. Przede wszystkim jej projekt jest skierowany do innej grupy odbiorczyń, więc obie wypełniają ten rynek uczciwie. Joasia zachęca kobiety do bycia razem, wspierania się, a Dorota stawia na bycie niezależną. 

Kobieta dojrzała już mniej mainstreamowo myśli. Myśli zupełnie inaczej

Jak ważna jest psychologia w projektowaniu ubrań dla kobiet? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kilka godzin temu 😉 ♥️ #eranowychkobiet @eranowychkobiet_klub

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official w programie Eks-tra zmiana którego prowadzącą jest cudowna @agata_mlynarska będzie gościć Dorota Goldpoint. Serdecznie zapraszamy do oglądania 😍 W programie – ogromna dawka emocji. Niepewność będzie mieszać się z chęcią zmiany, popłyną też łzy szczęścia. Oglądajcie już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official ❤️ @przeambitni.pl @dorotagoldpoint_private 🤩 *** Today at 10:30 p.m. Dorota Goldpoint will be a guest on TVN Style in Eks-tra zmiana by Agata Mlynarska. We invite you to watch the program 😍 In this program you can find huge dose of emotion. There will be tears of happiness. Watch today at 10:30 p.m. on TVN Style ❤️ @dorotagoldpoint_private @przeambitni.pl 🤩 — #ekstrazmiana #dorotagoldpoint #agatamlynarska #tvnstyle #kobieta #kobietapoczterdziestce #kobietapotrzydziestce #kobietapo40 #kobietasukcesu #kobietaniezalezna #kobietazklasa #kobietapo30 #polskakobieta #kobietaniezależna #kobietabiznesu #polskamoda #modapolska #stylizacje #stylizacja #stylowka #stylowo #moda2019 #modnakobieta #modnieubrana #kobieta50+ #kobietapo50 #kobietapo50tce #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Ohme ma faworytów w Big Brotherze, mimo że jest to zakazane?

ohme
Małgosia Ohme zdecydowała się na szczere wyznanie!

Łukasz Darłak brał udział w pierwszej edycji Big Brothera, a teraz dołączył do naszego zespołu i próbuje swoich sił w roli dziennikarza. Jako że najlepiej orientuje się w tematyce Wielkiego Brata przeprowadził wywiad z jedną prowadzących program, Małgosią Ohme! Podczas trwania 1. edycji wszyscy zgodnie stwierdzili, że Gosia jest obrończynią Łukasza! Oficjalnie dziennikarka nie mogła się przyznać!

Teraz nie mogę się przyznać, ale bardzo mnie poruszało to, co o tobie pisali i przez to, że byłeś najczęściej hejtowaną osobą, no to trafiłeś w moje opiekuńcze ramiona i jesteś w nich do dzisiaj

HOT NEWS- Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

Gosia szczerze przyznała, że ma trudność z trzymaniem dystansu, nie tylko w programie, ale i w życiu! To naturalne, że ma swoje sympatie i antypatie, na szczęście tych pierwszych jest więcej. Generalnie dziennikarka jest pozytywną osobą i bardzo lubi ludzi. Często zdarza jej się zachwycać drugą osobą, co powoduje szeroki uśmiech na jej twarzy. Podobno bardzo trudno jest sprawić, aby kogoś nie lubiła! 

Czy w 2. edycji też ma swoich faworytów? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dziś prowadziłam program @dziendobrytvn 🐶🤞🏻🔥#sława #sodówka #skazananasukces🙈🙉🙊

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oj to będzie ciekawy wieczór.👌🤔 #bb #bb2019 #wielkibrat #tvn7

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

scena z: Małgorzata Ohme, Gabi Drzewiecka, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Kordas ocenia postępy Beredy w TzG – miał proroczy sen z tortem!

kordas
Damian Kordas pokusił się o ocenę koleżanki z programu!

Magda Bereda nie miała łatwego miesiąca w “Tańcu z gwiazdami”. Dostawała najgorsze noty od jury, a Iwona Pavlović powiedziała, że jej taniec jest na poziomie piekła. Na szczęście, dzięki wsparciu fanów przeszła do 6. odcinka! W zeszły piątek nastąpił przełom, a młoda wokalistka pokazała taniec na znacznie wyższym poziomie. Jak jej sukces ocenia Damian Kordas?

HOT NEWS- Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

Magda w wywiadach przyznawała, że bardzo brakowało jej motywacji, żeby ktoś powiedział, że robi postęp. Damian bardzo się cieszy, że wokalistka w końcu to usłyszała, bo naprawdę zasłużyła na pochwałę. Jego partnerka taneczna Janja Lesar dodaje, że pozostali uczestnicy cały czas ją motywowali, ale w końcu dostała pochwały od jurorów! Wszyscy bacznie obserwowali jej taniec, z nieco gorszej perspektywy niż widzowie, ale i tak byli pod wrażeniem!

Teraz dostaje skrzydeł, fajnie, że ją pochwalili. Naprawdę zasłużyła dziewczyna, bo ona tak samo ostro pracuje, może nie ma tyle talentu do tańca, bo ma inne talenty, ale fajnie, że ją pochwalili. Naprawdę uważam, że było dużo lepiej dzisiaj

O co chodzi z tajemniczym snem? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- #DicoverLocal – Figura, Jusis, …w relacji z Local Days by Mercure

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Magda i Kamil zatańczyli walca wiedeńskiego. @magdabereda @kamilkuroczko #beredKa

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cała sala tańczy a jury dało quickstepowi @damiankordas i @janja_lesar 30 punktów. Teraz oceniacie Wy!

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Kontynuuj czytanie

news

Poznajcie tajemnice ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich – miała aż 4 suknie?

rutkowskiego
Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich był bajkowy!

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, kiedy rozpoczyna kolejny etap życia z ukochaną osobą. Niestety przygotowania do wielkiego dnia najczęściej nie są łatwe i do ostatniej chwili wszystko nie jest gotowe. Na szczęście z pomocą przychodzi pogotowie ślubne, czyli projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka. W kolejnym odcinku programu “Ach ten ślub” prowadzące pomagały niezwykłej parze klientów najsłynniejszemu detektywowi w Polsce Krzysztofowi Rutkowskiemu i jego ukochanej, Mai Plich!

HOT NEWS- Kurdej-Szatan, Bereda i Kordas oceniają nowego jurora w TzG – surowi!?

Para jest już razem 8 lat. Poznali się, kiedy Maja wynajęła Krzysztofa jako klientka, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci – szesnastoletnią Kaję z pierwszego związku Mai oraz ich wspólnego syna – sześcioletniego Krzysztofa Juniora. Detektyw był już żonaty 3 razy i jest przekonany, że w końcu poznał tę jedyną! Okazuje się, że para planowała ślub już 2 lata temu, jednak natłok obowiązków zawodowych spowodował, że ciągle przesuwali datę ślubu. Suknia ślubna panny młodej już dawno wyszła z mody, więc szybko potrzebowała nowej. W końcu ustalili datę i przygotowania ruszyły! 

Pan młody miał przygotowane na wieczór trzy smokingi i jeden garnitur. Przyszła panna młoda wybrała trzy suknie – jedną, w której miała wystąpić na samej ceremonii, drugą przeznaczoną do krojenia tortu i trzecią, w której wystąpi po północy. Szybko okazało się jednak, że brakowało jej wygodnej a jednocześnie pięknej sukni do tańca. Także córka Mai nie miała kreacji na wieczór, co gorsza 2 miesiące temu wyjechała do USA i wróciła na krótko przed ceremonią! Dodatkowo brakowało garnituru dla małego Krzysia… Miał on bardzo ważną funkcję, bo podawał rodzicom obrączki! 

Maja chciała, żeby jej ślub był bajkowy, dlatego dekoratorka TVN Style – Agnieszka zaproponowała jej aby motywem przewodnim w tym dniu był zaczarowany ogród. Parze tego dnia miało towarzyszyć mnóstwo kwiatów i motyli. Dodatkowo na środku sali pojawił się specjalnie na ten wieczór przygotowany… staw.

Ślub odbył się 17 sierpnia w pałacu w Rozalinie. Jak wyglądała ceremonia i czy się udało ze wszystkim zdążyć możecie przekonać się już 20 października o godz. 13 na antenie TVN Style!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Załamane gwiazdy po wynikach wyborów – już pakują walizki

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pozdrawiamy Ciepło !!! Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski 👰🏽🤵

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pierwszy szczęśliwy dzień Naszego małżeństwa 🙏 Dziękujemy Wszystkim, którzy byli razem z Nami w tak wyjątkowym dla Nas dniu 👰🏽❤️🤵 Photo: Grzegorz Gałasiński-telemagazyn.pl

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Za Wasze Zdrowie 😎 Photo: @coswiecejweddingphotography Jacek Kurczewski

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochać – tylko to więcej nic 😍 @majaplich

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już jesienią na antenie TVN Style będziecie mogli zobaczyć przygotowania do ślubu i Nasz ślub w programie „Ach ten ślub” 👌

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.