Na widzów “M jak miłość” czekają kolejne wielkie emocje! Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu!

Co za wiadomość! Chyba nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń. Jak donosi portal Świat Seriali, Paweł Zduński (Rafał Mroczek) już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Kto zostanie jego żoną? I czy rzeczywiście będzie to prawdziwa miłość? 

HOT NEWS – Zakochana Felicjańska, Wiśniowska, Szapołowska na otwarciu butki Goldpoint

Jak czytamy na portalu Świat Seriali, Paweł przyjmie ofertę pracy od Kaliny (Karolina Sawka). Dziewczyna przedstawi mu Katię, która w trybie natychmiastowym będzie potrzebowała MĘŻA! W tej roli zobaczymy Joannę Jarmołowicz. Zduńskiego do fikcyjnego ślubu namawiać będzie Kalina, która zapewni, że Katia jest w stanie zapłacić Pawłowi za tak dużą pomoc. 

Dziś wiadomo już, że ślub dojdzie do skutku. Paweł początkowo będzie negatywnie nastawiony do tego pomysłu, jednak dość szybko zrozumie, że w ten właśnie sposób spłaci swój dług. Jak dodaje Świat Seriali, świadkiem Zduńskiego zostanie Marcin (Mikołaj Roznerski).

POLECAMY – Abba ogłosiła reaktywację! Muzycy weszli do studia!

Przyznacie, że to naprawdę zaskakujący wątek. Warto przypomnieć, że Paweł dość niedawno rozwiódł się z Alą (Olga Frycz), a niedługo ponownie powie sakramentalne TAK. Czy mężczyzna postąpi słusznie? A może nowa bohaterka rzeczywiście rozkocha w sobie Pawła? O tym przekonamy się już niedługo. Pamiętajcie, że nowy odcinek “M jak miłość” w najbliższy poniedziałek na antenie stacji TVP2. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/rafalmroczek


Nie ma więcej wpisów