Już sam cytat szykuje nas na kolejną karuzelę emocji. Co szykuje dla nas Zamiana Żon?

Jak możemy się domyślać, następny odcinek będzie dotyczył nie tyle sposobu wychowania dzieci czy diety stosowanej przez całą rodzinę, lecz pozycji i miejsca kobiety. I nie chodzi tyle o miejsce fizyczne, co sposób traktowania płci pięknej przez jej mężczyznę. Jak będą wyglądały pary, które “poddadzą” się zamianie?

POLECAMY – ABBA OGŁOSIŁA REAKTYWACJĘ! MUZYCY WESZLI DO STUDIA!

Pierwszą parę można opisać trzema słowami: czołgi bunkry i armaty.

W zachodniopomorskim Malechowie mieści się “Fort Marian”, w którym mieszka fascynat armii – Marian, oraz jego przedsiębiorcza żona Marta. Mimo, że fort został ochrzczony na cześć pana domu, to rządzi w nim jego zaradna żona. Mężczyzna większość czasu spędza wśród swoich militarnych “zabawek”, a jego małżonka zarządza firmą handlową męża, zajmuje się domem i dwojgiem dzieci – wszystko tu chodzi jak w zegarku.

Inaczej sytuacja wygląda w Koninie, gdzie mieszkają Tomek i …również Marta. Poza imieniem, obu pań nie łączy jednak zbyt wiele. Tu rządzi sześcioro rozbrykanych dzieci, a wszystko jest na głowie matki, która w domu sprząta, pierze i gotuje.

Premiera 3 maja czwartek, godz. 22:30 Najbliższy odcinek już czwartek, 3 maja o godzinie 22:30 na antenie telewizji TTV.

Powtórki w sobotę, o godzinie 21:00 oraz w niedzielę, o 16:05.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – THIRTY FASHION O CIEMNEJ STRONIE POPULARNOŚCI – STALKING! “SPRAWA JEST NA POLICJI”

ZAMIANA_ZON_S01E03_SKROCONE_CC.00_00_02_02.Still002

fot. informacja prasowa/TVN/x-news

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów