Już od 1985 roku magazyn People wybiera Najseksowniejszego Mężczyznę Świata. Pierwszym nagrodzonym w historii został Mel Gibson,  w zeszłym roku tytuł ten został przyznany dla Davida Beckhama. 

Pod koniec tego roku People przyznał tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny Świata Dwayne’owi Johnsonowi. Aktor i zapaśnik,  kojarzony z rolami w filmach akcji, to zupełnie inny typ mężczyzny niż zeszłoroczny kandydat.

Johnson udzielił magazynowi wywiadu, w którym przyznał, że droga do sławy i takiego wyróżnienia była długa i trudna. Podkreślił, że jako nastolatek miał duże problemy i nic nie zapowiadało, że odniesie w życiu sukces. A jednak udało mu się.

W wywiadzie dodał, że “porażka to coś, czego oczywiście nie chcemy. Odpycha nas, bo nie jest naszym ostatecznym celem. Kiedyś żałowałem tego, co robiłem. Ale znalazłem się w miejscu, gdzie zajrzałem w swoją dusze i nauczyłem się niczego nie żałować. Zrozumiałem, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nawet jeśli ta przyczyna niekoniecznie jest w danym momencie dla nas jasna. Trzeba mieć wiarę w to, że powód w końcu zostanie ujawniony”.

Czy naprawdę jest “najseksowniejszy”?


Nie ma więcej wpisów