Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego i pierwsza wokalistka zespołu Ich Troje. Dotąd miała na koncie trzy solowe płyty, nie licząc projektu z piosenkami dla dzieci. Właśnie wydała kolejny album – “Retro Love”  – osiem lat od premiery poprzedniego!

Ostatnia solowa płyta z materiałem popowo-rockowym Magdy Femme, pt. „Extramalnie” ukazała się w 2004 roku. Później, przez kilka lat piosenkarka obiecywała następną. Miał ją promować utwór „Jak diament” (duet z Iwoną Węrowską). Album jednak nie ujrzał światła dziennego, bo artystka postanowiła go wyrzucić! Zapytana o wcześniejsze obietnice odpowiedziała: – Tamta płyta już jest w koszu. Dlaczego? – W życiu artysty jest coś takiego, że jak szybko nie wyda płyty, to ją później wyrzuci. Materiał który za długo leży, zwyczajnie przestaje się podobać. Zawsze pojawiają się jakieś wątpliwości, czy chęć „ulepszenia”. I zanim ujrzy światło dzienne, zaczynają się poprawki i potem się okazuje, że poprawiłoby się wszystko, więc rozsądnym wyjściem jest po prostu materiał wymienić – tłumaczyła Magda.

Właśnie pojawiła się w sprzedaży płyta Magdy Femme, pt. “Retro Love”, na której można znaleźć 12 utworów, w tym duety z Synem Prezydenta, prywatnie narzeczonym artystki.

Uroczysta premiera krążka odbyła się w kilka dni temu w warszawskiej restauracji Cud Miód. Podczas spotkania piosenkarka zaśpiewała ulubione piosenki z płyty.

[wzslider height=”600″]

Fot. Facebook


Nie ma więcej wpisów