Śledź nas

news

Małgorzata Rozenek o tajnikach pięknej cery: Jestem pielęgnacyjnym freakiem!

Opublikowano

w dniu

Lubisz czerpać urodowe inspiracje z doświadczeń innych? Przeczytaj, co o codziennej pielęgnacji zdradziła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na pewno wiele razy zaczytywałaś się w nowinkach prosto ze świata urody. Założymy się, że równie często – przeglądając zdjęcia prosto z czerwonych dywanów – myślałaś o aktorkach, ich spektakularnych makijażach i cerach, na których trudno doszukiwać się defektów. Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, że uroda gwiazd to nie tylko zabiegi, ale przede wszystkim dokładna i systematyczna pielęgnacja w domowym zaciszu?

HOT NEWS- Discopolowy Sylwester Marzeń z Dwójką: Zenek, Sławomir, Piękni i Młodzi – zobacz zdjęcia z konferencji

Zainteresowani tematem zapytaliśmy o to wszystko Małgorzatę Rozenek-Majdan, która tamtego wieczoru miała na sobie naprawdę perfekcyjny makijaż. Jak przyznała, make up był dziełem makijażystki, z którą współpracuje od lat. Kiedy jednak zapytaliśmy o pomysły na dbanie o kondycję skóry, gwiazda bez wahania wskazała: sen, prawidłowe żywienie i masaże twarzy. Jednak jeśli mowa o codziennej pielęgnacyjnej rutynie, to nazwała siebie ,,pielęgnacyjnym freakiem”! Zwraca szczególną uwagę na to, co nakłada na swoją skórę. Czyta składy, zasięga opinii ekspertów i nie boi się łaknąć nowej wiedzy.

Małgorzata przyznaje, że kocha być kobietą! Uwielbia dobrze wyglądać i odkrywać wciąż rozrastający się świat kobiecego piękna. Nie sięga po kosmetyki ze złym składem i zdecydowanie należy do świadomych konsumentek, dlatego od razu wiedzieliśmy, że nasz prezent w postaci kosmetyków od Mincer Pharma będą strzałem w dziesiątkę! Nawilżą, ukoją i zadbają o cerę, szczególnie po ciężkim dniu w pracy.
Małgorzata Rozenek lubi, kiedy jej – pozbawiona makijażu – cera odpoczywa, dlatego jesteśmy pewni, że kosmetyki Mincer Pharma pomogą w relaksujących chwilach po godzinach obowiązków.

HOT NEWS- Aneta i Robert ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się dziecka

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością