Rafał Maślak został Misterem Polski, rozkochał tysiące fanek, a teraz podbija serca jurorów w ,,Tańcu z Gwiazdami”. Sława przyszła gwałtownie i niespodziewanie, ale mimo to celebryta osiągnął przyzwoitą i przede wszystkim stałą pozycję na rynku.

By mieć poczucie dobrze wykorzystanej sławy postanowił pomóc swojemu bratu. Olek, bo tak nazywa się jeszcze nikomu nie znany chłopak ma szansę tak jak i Rafał zaistnieć w świecie modelingu.

Na profilu najpopularniejszego modela pojawił się wpis

Mój młodszy brat Olek. Ma 22 lata, 185 cm wzrostu, mieszka w Gorzycy koło Międzyrzecza, pracuje w tej samej fabryce, w której ja jeszcze do niedawna i…. brakuje mu wiary w siebie (u nas to już chyba rodzinne) . Chcę, abyście pomogli mi, zmotywować go, do startu w konkursie Mister Wielkopolski 2015. Myślę, że ma szanse i powinien spróbować swoich sił.

Jeśli zgadzacie się, z moim zdaniem – możecie dać lajka, albo napisać komentarz pod postem – Olek na pewno przeczyta. PS. Wiem braciszku, że będę miał przerąbane za ten post, ale musiałem to zrobić, dla Twojego dobra. Może jak zobaczysz, że ktoś obcy uważa, że jest w Tobie potencjał, to się ogarniesz, pójdziesz na siłkę i zgłosisz na casting.

Dodatkowo Rafał założył bratu funpage i wrzucił wspólne zdjęcie.

Myślicie, że Olek Maślak też wzbudzi zainteresowanie?


Nie ma więcej wpisów