The Weekend wreszcie komentuje związek z Seleną!

Rostali się kilka miesięcy temu, ale The Weekend dopiero teraz komentuje ich relację!

POLECAMY – Anna Lewandowska zakłada…sklep internetowy! Co będzie sprzedawać?

Abel Tesfaye (bo tak naprawdę się nazywa) jest aktualnie jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie. Każda jego piosenka staje się wielkim hitem, nie dziwi więc, że media bardzo interesują się jego życiem prywatnym, a w nim sporo ostatnio się działo.

Artysta związał się z inną amerykańską gwiazdą, Seleną Gomez, z którą przez kilka miesięcy tworzył szczęśliwy związek. Czar jednak szybko prysł, a piosenkarka wróciła do Justina Bibera, z którym lansuje się jak nigdy dotąd. 

Ponoć czas leczy rany, jednak nie w tym przypadku. Okazuje się, że Abel został bardzo dotknięty i w swoim najnowszym utworze “Call Out My Namerozprawia się z gwiazdką Disney’a:

“Znaleźliśmy się, a ja pomogłem Ci wydostać się z zepsutego miejsca. Pocieszyłaś mnie, ale zakochiwanie się w tobie było błędem (…) Powiedziałem, że nie czuję nic, ale kłamałem. Niemal wyciąłem kawałek samego siebie dla twojego życia. Myślę, że byłem dla Ciebie po prostu kolejnym przystankiem. Podjęłaś decyzję. Po prostu zmarnowałaś mój czas”.

Chyba zgodzicie się, że są to bardzo mocne słowa i bez wątpienia skierowane są w stronę Gomez! Pozostaje nam życzyć powodzenia wokaliście w życiu prywatnym i czekać na odpowiedź Seleny i zapewne jej obrońcy – Biebera.

ZOBACZ TEŻ – Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się rodzinną tradycją wielkanocną! Słyszeliście o tym wcześniej?!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów