Ania Lewandowska zakłada kolejny biznes! Będzie sprzedawać ubranka dla dzieci!

Nie da się ukryć, że od prawie roku, to właśnie Lewandowska jest top mamą! Polki chętnie czytają jej bloga, obserwują na Instagramie, gdzie trenerka dzieli się radami nie tylko jak prowadzić zdrowy tryb życia, ale i jak być idealną matką. Nie powinno się tak mówić, ale w jej przypadku jest to po prostu prawda – urodzenie dziecka bardzo jej się opłacało

POLECAMY – Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się rodzinną tradycją wielkanocną! Słyszeliście o tym wcześniej?!

Kiedy Robert ogłosił, że będzie miał potomka, do Ani zaczęły spływać przeróżne produkty dziecięce:

Ania jeszcze przed narodzinami Klary została zasypana prezentami od różnych firmPrzyszło do niej kilkanaście wózków dziecięcych. Zostawiła sobie dwa, a resztę rozdała potrzebującym. Setki zabawek i ubranek. Do przesyłek dołączone były listy opisujące historię powstania firmy lub jej twórców. To zainspirowało ją do konkretnych działań” – czytamy w “Życiu na gorąco”

Apetyty rośnie w miarę jedzenia i mimo, że młoda mama na brak zajeć i pieniędzy narzekać nie może, to idzie za ciosem i otwiera kolejny biznes:

“Wybrała sporo produktów, które w skromnych manufakturach, albo często w domu robią dziewczyny, takie jak ona, przeważnie z PolskiSiadają przy maszynach do szycia i wyczarowują piękne bluzy w uszami królika, albo dziergają na szydełku buciki. Ona chce im pomóc, sprzedają takie przedmioty w swoim sklepie” – zdradza informator gazety.

Pomysł jest strzałem w dziesiątkę? Patrząc na to ile kobiet obecnie rodzi i jak dobrze “idzie” biznes Zosi Ślotały, która także ma firmę z ubrankami dla maluchów, Ania nie ma powodów do obaw przed niewypałem.

ZOBACZ TEŻ – Co za odwaga! Wiedzieliście, że Sonia Bohosiewicz jest …?!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów