Maja Hirsch wcielająca się w rolę przebiegłej hakerki i policjantki, swoimi umiejętnościami zaimponowała wszystkim widzom ,,Na Krawędzi”. Jak wspomina pracę na planie?

Tamara Madejska, to postać w którą wciela się Maja Hirsh w serialu ,,Na Krawędzi”. Obecnie w stacji Polsat, w każdy czwartek możemy oglądać drugi sezon kryminalnego serialu. Hirsh, znana głównie z komediowych ról min. Pauliny Febo z ,,Brzyduli”, Mai Minorskiej z ,,Jak się pozbyć cellulitu”,w ,,Na Krawędzi” wciela się w postać kontrastującą z poprzednimi rolami. Jest doskonałą policjantkę – informatyk, której nie straszne hasła i zabezpieczenia. Bezkompromisowo wykrada dane, których posiadanie ułatwia prowadzenie śledztw.

Jak wspomina pracę na planie i relacje z reżyserem Maćkiem Dutkiewiczem?

Potrafię. Wierzgam nóżkami, to prawda. Ale robię to dlatego, że chcę dobrze. Wolę się siedemnaście razy spytać albo się pospierać z reżyserem, ale zrobić scenę dobrze niż powiedzieć OK i nie wiedzieć, co mam grać. A czasem od reżysera trzeba wyciągać bardzo. Ja mam niestety lub „stety” temperament emocje na wierzchu. Są osoby, które to cenią.

Lubię się kłócić konstruktywnie. Lubię powiedzieć reżyserowi, że tego nie mogę zrobić, bo… Jeśli on mnie przekona, to to zrobię. I często tak miałam z Maćkiem Dutkiewiczem, że właściwie w 90 procentach przyznawałam mu rację. A czasami on mnie. I to było super. Powiedział mi zresztą, że on to niezwykle we mnie ceni. Bo on się tak samo emocjonuje jak ja. Więc pracowaliśmy na dużych diapazonach, ale to było chyba twórcze . – zdradziła w wywiadzie na gazeta.pl

,,Na Krawędzi 2″ w każdy czwartek o 22:00 w Polsacie!.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=U7ViLVyaRW4]

maja hirsch

maja hirsch

 


Nie ma więcej wpisów