Jessica na bieżąco informuje swoich odbiorców czym w danej chwili się zajmuje. Zobaczcie czemu poświęca czas w NY!

Jessica zaskoczyła czytelników, gdyż o swoim wyjeździe na New York Fashion Week 2014 poinformowała  na swoim blogu będąc już w Stanach.

Każda blogerka modowa, bez względu na swoją większą, lub mniejszą popularność marzy o wyjeździe na wielkie święto mody do Nowego Yorku. Możliwością podziwiania pokazów najlepszych światowych projektantów, zwiedzania ,,miasta, które nie śpi” może pochwalić się Jessica Mercedes Kirschner. Wraz ze swoim bratem Justinem pojechała do NY, aby uczestniczyć w  nowojorskim fashion week’u i dzielić się nowinkami, filmikami i zdjęciami ze swoimi obserwatorami. Zapraszamy do galerii.

Cześć wszystkim! Jak zawsze nie dałam Wam znać i nagle wyskoczyłam ze zdjęciami z Nowego Jorku! Mam nadzieję, że już się przyzwyczailiście, że nie lubię wcześniej niczego zapowiadać, tylko po prostu daję Wam znać, co się dzieje na bieżąco. Do Nowego Jorku przyleciałam w środę razem z moim bratem Justinem, który jest właściwie jednym z moich blogowych fotografów od pierwszego posta Jemerced, zatem lubimy razem działać. Co mam w planach tu robić? Przyjechałam na NYFW oglądać pokazy mody i dodawać z nich relacje dla Was codziennie! – poinformowała na blogu

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Instagram/Jemerced


Nie ma więcej wpisów