Elwira Maj, właścicielka Miraflores z okazji 10 urodzin swojej firmy postanowiła przenieść się do innej lokalizacji. Nowy salon znajduje się w Łomiankach i jest odpowiedzią na potrzeby klientów, oczekujących kompleksowych usług.

Łomianki, peryferia Warszawy. Niewielki ruch na ulicy Zachodniej nie zakłóca spokoju i neutralności tego miejsca. Kilkadziesiąt metrów od niewielkiej pętli autobusowej, u dołu lekko zalesionego wzgórza znajduje się nowe studio Miraflores. Z zewnątrz wygląda jak obszerny i elegancki dom jednorodzinny, jednak ogromne logo na dachu szybko pozwala rozwijać mylne wrażenie. Trudno pomylić ten dom z innymi dzięki dobrym oznaczeniom. Wchodząc do środka można natychmiast zauważyć duże pomieszczenia znajdujące się w studio. Parter jest niezwykle wszechstronny, zaopatrzony w głęboką szatnię, elegancką łazienkę i przede wszystkim w duży salon z doskonałym widokiem na zadbany ogródek wewnętrzny, który też nie jest najmniejszych rozmiarów. Na parterze znajdziemy również specjalnie przygotowane pomieszczenia do konkretnych zabiegów. Piętro jest urządzone już stricte pod studio urody. Pokoje jednak w dalszym ciągu są przestronne i znakomicie urządzone, nie tylko pod kątem zaopatrzenia “urodowego”, ale też pod kątem estetycznym i artystycznym. Wszędzie na ścianach królują ciepłe, pastelowe kolory z przewagą beżu “ciepłej” bieli i brązów.

POLECAMY – WARSAW SHORE WYREŻYSEROWANE? CZEGO WIKTORIA SYPUCIŃSKA WSTYDZI SIĘ NAJBARDZIEJ?

Miraflores Studio ma już 10 lat i zostało przeniesione do nowej, atrakcyjnej lokalizacji w Łomiankach przy ul. Zachodniej 23. Z tej okazji właścicielka marki, Elwira Maj, wysokiej klasy specjalista trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów I, II, i III stopnia, zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy, klientów i partnerów na specjalnie przygotowane spotkanie urodzinowe połączone z bankietem, na którym można było zapoznać się z ofertą świadczonych usług. Składają się na nią m.in profesjonalne ekofryzjerstwo – koloryzacja, cięcie, układanie fryzur, a przede wszystkim profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów pasemkami austriackiego koncernu Hairdreams, niekwestionowanego światowego lidera profesjonalnych kreacji z prawdziwych włosów kategorii premium.

Elwira Maj:

“Moim celem jest ciągły rozwój swoich kompetencji, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. Kilka lat temu związałam się jako konsultantka z Hairdreams, z firmą, która dzięki swoim produktom, szkoleniom oraz podejściu do klientów otworzyła przede mną nową perspektywę. W perspektywie tej każda z osób borykających się z szeroko rozumianym „problemem z włosami” lub chcącą po prostu zadbać o swój wygląd, znajdzie dla siebie bezpieczne, wygodne i trwałe rozwiązanie.”

Miraflores zaufały takie gwiazdy jak Kasia Moś, Agata Załęcka, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Lidia Kopania czy Magdalena Antosiewicz – blogerka Thirtyfashion.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – MATEUSZ GESSLER KOMENTUJE SUKCES “KUCHENNYCH REWOLUCJI”! DLACZEGO PROGRAM JEST TAK POPULARNY?

Miraflores Paulina Wyszyńska 01


 

fot. Informacja prasowa/Paulina Wyszyńska

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów