ZMn3PcNGFZ0

W showroomie  MUSCAT Eyewear przy ul. Chmielnej 30 w Warszawie odbyła się w środę premiera ekskluzywnej kolekcji okularów zaprojektowanych we współpracy ze znanym duetem projektantów Paprocki&Brzozowski.

Muscat to polska marka ręcznie robionych, designerskich okularów oferowanych w atrakcyjnych cenach. Obecnie marka zaprosiła do współpracy znany duet projektantów Paprocki&Brzozowski – w efekcie  powstała ekskluzywna i limitowana kolekcja okularów inspirowana miejską dżunglą.

Polecamy – Małgosia Rozenek ma dość! “Gdy dziennikarze wykorzystują do pisania bzdur moje dzieci mam ochotę…”!

Nową kolekcję poza projektantami Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim podziwiały takie gwiazdy jak Andrzej Sołtysik, Agnieszka Mrozińska, Joanna Majstrak, Anna Oberc, Eliza Gwiazda, Laura Samojlowicz, Jacek Borkowski z córką Karoliną, Ewa Pacuła, Monika Mazur z mężem, Dariusz Wieteska z żoną Ulą Zawadzka, Marek Włodarczyk z partnerką Sandrą, Dawid Czupryński, Milrena Rostkowska-Galant.

Okulary można zakupić na stronie www.muscat.pl, lub stacjonarnie w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Bydgoszczy.

Zobacz również – Maciej Zień zawstydził Kożuchowską! Dlaczego aktorka jest jego muzą tak długo?

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów