SZOK! Thomas Markle przeszedł atak serca. Znamy szczegóły!

Meghan Markle i książę Harry już w tę sobotę staną na ślubnym kobiercu. Dokładnie 19 maja oczy całego świata będą zwrócone właśnie na Wielką Brytanię, a dokładniej na Kaplicę Św. Jerzego w Zamku Windsor, gdzie odbędzie się ceremonia ślubna. Wiele kontrowersji od samego początku wzbudza najbliższa rodzina Meghan. Niedawno okazało się, że jej ojciec, Thomas Markle, sprzedazł paparazzi swoje zdjęcia z przygotowań do książęcego ślubu za kwotę 100 tysięcy dolarów!

HOT NEWS – Melania Trump w szpitalu! Musiała przejść operację

Jak donosi portal TMZ, Thomas Markle miał rzekomo zrezygnować z udziału w sobotniej ceremonii ze względu na powyższy skandal. Dodajmy, że mężczyzna miał poprowadzić swoją córkę do ołtarza. Jak wyznał w rozmowie z TMZ, po wielu kontrowersjach nie chciałby jednak zawstydzać rodziny królewskiej swoją obecnością. 

Portal TMZ dodał również, że Thomas tydzień temu przeszedł zawał serca, lecz ze szpital wypisał się już na własne życzenie. W poniedziałek rano pojawiło się także oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington w tej sprawie. 

“To jest bardzo osobisty moment dla pani Markle na kilka dni przed jej ślubem. Markle i książę Harry proszą ponownie o zrozumienie i szacunek także dla pana Markle w tej trudnej sytuacji” – czytamy. 

POLECAMY – Marcelina Zawadzka po raz pierwszy skomentowała swoją nieobecność podczas finału Eurowizji! “Musiałam odpuścić”

Nie wiemy jednak, kto poprowadzi Meghan do ołtarza. Być może będzie to jej mama, Doria Ragland, która już zjawiła się w Londynie wraz z najbliższą rodziną. Dodajmy także, że rodzice amerykańskiej aktorki są rozwiedzeni. 

Do ślubu zostało już tylko kilka dni, a atmosfera robi się naprawdę gorąca!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook


Nie ma więcej wpisów