Czy Marcelina Zawadzka potwierdziła doniesienia o nagłej chorobie? Co takiego się wydarzyło?

W minioną sobotę odbył się wielki finał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Przypomnijmy, że zwyciężczynią została Netta Barzilai z Izraela, a Polska nie dostała się nawet do finału. W programie na żywo nie zabrakło kilku wpadek, w tym między innymi nagłej zamiany Marceliny Zawadzkiej na Mateusza Szymkowiaka

HOT NEWS – Ciężarna Małgorzata Socha ma nową fryzurę. Co za zmiana! Aktorka wygląda jak nastolatka!

Jak pisaliśmy TUTAJ, to właśnie Miss Polonia 2011, czyli Marcelina Zawadzka miała przedstawić polską punktację od jury podczas finału Eurowizji. Jednak na ekranach swoich telewizorów widzowie zobaczyli Mateusza Szymkowiaka, znanego z “Pytania na Śniadanie”. Swojego zaskoczenia tą sytuacją nie krył nawet Artur Orzech, wieloletni komentator konkursu. Okazało się bowiem, że nie został on poinformowany o takiej zmianie. 

Tuż przed rozpoczęciem finału profil na Facebook’u pod nazwą “Let’s talk about ESC” przekazał wiadomość, że Marcelina zachorowała i zastąpi ją Mateusz. Niestety ta informacja nie dotarła do Artura Orzecha. 

POLECAMY – Piękna Natalia Janoszek zaczarowała wszystkich na czerwonym dywanie w Cannes!

Marcelina w końcu zdecydowała się na skomentowanie tej sytuacji. Co takiego się wydarzyło? W rozmowie z Faktem modelka wyznała, że rzeczywiście była bardzo chora.

“Niestety tuż przed Eurowizją rozłożyło mnie silne przeziębienie. Myślałam, że uda mi się wygrać z chorobą, ale niestety nie udało się. Miałam bardzo wysoką gorączkę. Przez temperaturę nawet majaczyłam. Musiałam odpuścić. Na szczęście już wracam do zdrowia. Po raz pierwszy zostałam poproszona o uczestnictwo w konkursie. Bardzo żałowałam, że to się nie udało… Mam nadzieję, że w następnym roku to będzie możliwe” – powiedziała Marcelina w rozmowie z tabloidem. 

Marcelina, dużo zdrowia! Mamy nadzieję, że za rok wszystko się uda! 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/marcelina_zawadzka


Nie ma więcej wpisów