news
Marcelina Zawadzka po raz pierwszy skomentowała swoją nieobecność podczas finału Eurowizji! “Musiałam odpuścić”

Czy Marcelina Zawadzka potwierdziła doniesienia o nagłej chorobie? Co takiego się wydarzyło?
W minioną sobotę odbył się wielki finał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Przypomnijmy, że zwyciężczynią została Netta Barzilai z Izraela, a Polska nie dostała się nawet do finału. W programie na żywo nie zabrakło kilku wpadek, w tym między innymi nagłej zamiany Marceliny Zawadzkiej na Mateusza Szymkowiaka.
HOT NEWS – Ciężarna Małgorzata Socha ma nową fryzurę. Co za zmiana! Aktorka wygląda jak nastolatka!
Jak pisaliśmy TUTAJ, to właśnie Miss Polonia 2011, czyli Marcelina Zawadzka miała przedstawić polską punktację od jury podczas finału Eurowizji. Jednak na ekranach swoich telewizorów widzowie zobaczyli Mateusza Szymkowiaka, znanego z “Pytania na Śniadanie”. Swojego zaskoczenia tą sytuacją nie krył nawet Artur Orzech, wieloletni komentator konkursu. Okazało się bowiem, że nie został on poinformowany o takiej zmianie.
Tuż przed rozpoczęciem finału profil na Facebook’u pod nazwą “Let’s talk about ESC” przekazał wiadomość, że Marcelina zachorowała i zastąpi ją Mateusz. Niestety ta informacja nie dotarła do Artura Orzecha.
POLECAMY – Piękna Natalia Janoszek zaczarowała wszystkich na czerwonym dywanie w Cannes!
Marcelina w końcu zdecydowała się na skomentowanie tej sytuacji. Co takiego się wydarzyło? W rozmowie z Faktem modelka wyznała, że rzeczywiście była bardzo chora.
“Niestety tuż przed Eurowizją rozłożyło mnie silne przeziębienie. Myślałam, że uda mi się wygrać z chorobą, ale niestety nie udało się. Miałam bardzo wysoką gorączkę. Przez temperaturę nawet majaczyłam. Musiałam odpuścić. Na szczęście już wracam do zdrowia. Po raz pierwszy zostałam poproszona o uczestnictwo w konkursie. Bardzo żałowałam, że to się nie udało… Mam nadzieję, że w następnym roku to będzie możliwe” – powiedziała Marcelina w rozmowie z tabloidem.
Marcelina, dużo zdrowia! Mamy nadzieję, że za rok wszystko się uda!
BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!
fot. screen Instagram/marcelina_zawadzka
news
Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii

Lady Gaga skradła show zaprzysiężenia Joe Bidena!
Na ten dzień czekało wiele osób na całym świecie. Joe Biden został zaprzysiężony w Waszyngtonie na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy, że pokonał Donalda Trumpa, który dzisiaj opuścił Biały Dom po zaledwie jednej kadencji. Tym samym nie powitał swojego następcy, co czynili wszyscy prezydenci od 150 lat.
HOT NEWS- Polska Paris Hilton w teledysku Pawła Tura – robi wrażenie?
Uroczystość zaprzysiężenia swoimi występami uświetniło wiele gwiazd: wokalistka Jennifer Lopez, wykonawca country Garth Brooks, a swój wiersz odczytała również młoda amerykańska poetka. Jednak największe wrażenie zrobiła Lady Gaga, której przypadł przywilej zaśpiewania hymnu narodowego. Jej mocny głos w akompaniamencie orkiestry zrobił fenomenalne wrażenie. Gaga zachwyciła również strojem. Miała na sobie granatowo czerwoną suknię, której rozkloszowana spódnica nadała jej charakter diwy. Na jej piersi dumnie prezentował się złoty gołąbek z oliwną gałązką, czyli symbol pokoju. Natomiast włosy miała upięte w warkocz na głowie przewiązany czarną wstążką.
Jak Wam się podoba?
ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ostro! Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt Piotra Krysiaka







AW
news
Polska Paris Hilton w teledysku Pawła Tura – robi wrażenie?

Nowe wideo Pawła Tura robi wrażenie!
Paweł Tur od lat jest obecny na polskim rynku muzycznej z zespołem Centrala 57, ale na solową karierę zdecydował się dopiero w październiku zeszłego roku, gdy zaprezentował publiczności klip “Wilk”. W teledysku wystąpili bracia Collins, Adam Zdrójkowski i Monika Miller.
HOT NEWS- Ostro! Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt Piotra Krysiaka
18 stycznia powrócił z nowym kawałkiem “Wiosna“, który nawiązuje do obecnej sytuacji pandemii. Utwór podkreśla pragnienia każdego z nas w tym trudnym czasie: bliskości drugiej osoby, odwzajemnionego uczucia, spokoju i zdrowia. W wideo wystąpiła Nikola Stajszczak, modelka ze stajni Małgorzaty Leitner. Dziewczyna uczyła się i mieszkała w Los Angeles od 15 roku życia. Modelka zyskuje coraz więcej fanów na Instagramie, a na swoim koncie ma kilka polskich i zagranicznych kontraktów reklamowych. Jest nazywana polską Paris Hilton, bo jej ojciec to właściciel kilku hoteli
Obejrzyjcie owoc ich współpracy!
ZOBACZ RÓWNIEŻ- Małgorzata Opczowska zaufała fryzjerowi gwiazd – zobaczcie efekt jej metamorfozy!

















AW
news
Ostro! Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt

Jarosław Jakimowicz stanowczo zaprzecza!
18 stycznia dziennikarz Piotr Krysiak opublikował na swoim Facebooku obszernym post, w którym opisał historię gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation, do którego miało dojść w lutym 2020 roku w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem, gdzie odbywały się warsztaty. Ofiarą ma być pracująca w Wielkiej Brytanii, dyrektorka marketingu i PR. W poście czytamy:
Wracając do pokoju zauważyła idącą za nią gwiazdę publicystyki TVP INFO. Nie spodziewała się, że kiedy otworzy drzwi do pokoju. Tam miał ją zgwałcić
HOT NEWS- Małgorzata Opczowska zaufała fryzjerowi gwiazd – zobaczcie efekt jej metamorfozy!
Kobieta miała zgłosić sprawę policji, jednak funkcjonariusze nie chcieli jej pomóc. Mimo że posiadała nagranie gwałtu, skierowano ją do szpitala psychiatrycznego. Dopiero gdy lekarz zagroził policji, że ujawni ich zaniedbania, przeprowadzono u niej wymagane badania. Na nagraniu nie widać sprawcy, ale słychać ofiarę i gwałciciela. Mężczyzna groził ofierze, że nie odpuści i dodał, że jest powiązany z niemiecką grupą przestępczą.
Krysiak podobno zadzwonił do “gwiazdora TVP Info”, jednak mężczyzna zaprzeczył, że był wtedy w Łukowie. W swoim poście nie ujawnił nazwiska sprawcy z prostego powodu – wpisy na Facebooku nie są chronione prawem prasowym, więc mógłby zostać pozwany za zniesławienie. Dziennikarz nie jest obecnie związany z żadną redakcją.
Jednak już następnego dnia portal Onet.pl podał, że gwiazdorem miał być Jarosław Jakimowicz. W rozmowie z dziennikarzami portalu aktor związany z TVP Info zapewniał:
Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet. (…) Przyzwyczaiłem się do ataków, ale zarzuty o gwałt to przekroczenie wszelkich zasad. Jestem w każdej chwili gotowy zeznawać w prokuraturze
Natomiast Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej tak skomentował sprawę:
Łączenie Telewizji Polskiej z opisaną w internecie historią rzekomego gwałtu jest całkowicie nieuprawnione. Nawet z ww. postu jasno wynika, że przywoływane zdarzenie nie ma związku z produkcją realizowaną przez TVP
Dodał również, że do TAI nie wpłynęło ze strony policji czy prokuratury żadne zapytanie w tej sprawie. Instytucja nie posiada również żadnych skarg na publicystów TVP.
Co sądzicie o tej sprawie?
ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ruszyła budowa sceny na 29. Finał WOŚP – znamy wszystkich wykonawców













AW
news
Małgorzata Opczowska zaufała fryzjerowi gwiazd – zobacz efekt metamorfozy by Dorota Wodzińska

Małgorzata Opczowska zdecydowała się zmienić swój styl!
Kilka miesięcy temu Małgorzata Opczowska dołączyła do grona prowadzących “Pytanie na Śniadanie”. Na początku współpracowała z Tomaszem Wolnym, ale ich duet spotkał się ze sporą krytyką widzów. Następnie prowadziła program z Łukaszem Nowickim, by teraz dołączyć do Roberta El Gendy. Choć widzowie już zdążyli się przyzwyczaić do jej fryzury, teraz Gosia zdecydowała się odświeżyć wizerunek.
HOT NEWS- Ruszyła budowa sceny na 29. Finał WOŚP – znamy wszystkich wykonawców
Małgorzata nie zrezygnowała ze swojego charakterystycznego blondu, ale postanowiła zdecydowanie skrócić włosy. Dzięki temu fryzura nabrała lekkości, a Gosia młodzieńczego blasku. Pod zdjęciami metamorfozy napisała:
Nowy Rok. Nowe cele, wyzwania , zadania i nowa,nieco krótsza fryzura 🙆♀️
Za tę zmianę odpowiedzialna jest stylistka fryzur gwiazd Dorota Wodzińska. Właścicielka autorskiego studia Dorothy Studio w Warszawie jest również trenerką kadry fryzjerstwa w Polsce. Razem z synem Piotrem bierze udział w nowym reality show TVP “Motel Polska”, gdzie komentują rzeczywistość.
Jak Wam się podoba?
ZOBACZ RÓWNIEŻ- Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży – zabroniła fanom gratulacji!

















AW
-
news2 dni temu
Honorata Skarbek z byłym gwiazdy “Love Island”- mamy mocny komentarz Ady Śledź!
-
news2 dni temu
Małgorzata Opczowska zaufała fryzjerowi gwiazd – zobacz efekt metamorfozy by Dorota Wodzińska
-
news21 godzin temu
Ostro! Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt
-
news15 godzin temu
Polska Paris Hilton w teledysku Pawła Tura – robi wrażenie?
-
news2 dni temu
Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży – wspaniała wiadomość
-
news2 dni temu
Ruszyła budowa sceny na 29. Finał WOŚP – znamy wszystkich wykonawców
-
news10 godzin temu
Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii