Dlaczego Marcelina Zawadzka nie przedstawiła polskiej punktacji na tegorocznej Eurowizji? Znamy odpowiedź!

Wielki finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji jest już za nami. Przypomnijmy, że zwyciężczynią została Netta Barzilai z Izraela. Niestety Gromee i Lukas Meijer, reprezentujący Polskę, nie przebrnęli przez drugi półfinał. 

Podczas sobotniego finału, gdy nastąpił już długo wyczekiwany moment przedstawiania punktacji od polskiego jury, doszło do zaskakującej sytuacji. Otóż na ekaranie telewizorów zobaczyliśmy Mateusza Szymkowiaka, znanego między innymi z programu “Pytanie na śniadanie”. Był to naprawdę duży szok, ponieważ wszyscy byli przekonani, że punkty z Polski przekaże Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011. O tej nagłe zmianie nie został poinformowany nawet Artur Orzech, komentator Eurowizji. 

HOT NEWS – Przemodowe podsumowanie tygodnia gwiazd!

Dlaczego więc Marcelina nie zaprezentowała wyników głosowania polskiego jury? Okazuje się, że modelka zachorowała. Taką wiadomość przekazał profil na Facebook’u pod nazwą “Let’s talk about ESC”. 

Informacja pojawiła się w sieci jeszcze przed rozpoczęciem konkursu. Przykro więc, że nie został o tym poinformowany Artur Orzech, który nie krył swojego dużego zaskoczenia całą sytuacją. 

POLECAMY – Edyta Pazura wyprawiła bajkowe baby shower! Fani pytają: “Bliźniaki?”

Naszym zdaniem Mateusz poradził sobie naprawdę dobrze i nie zaliczył żadnej wpadki. A co Wy uważacie? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/marcelina_zawadzka/mateusz_szymkowiak_

 


Nie ma więcej wpisów