Piotr Kaszubski, jeszcze do niedawna nazywany najmłodszym polskim milionerem wpadł w poważne kłopoty.

Przystojny 22 latek w ubiegłym roku pojawiał się w telewizjach śniadaniowych i udzielał licznych wywiadów, mówił o sobie z dumą i stał się na chwilę wzorem dla młodzieży, która także pragnęła się szybko wzbogacić.

Jednak potem o nim ucichło. Właściciel kliniki elastycznej, która jak mówił przynosiła mu ogromne zyski postanowił się przebranżowić, zamknął biznes dla kobiet i zaczął promować żel wybielający zęby.

Niestety jak się okazało produkt był niezgodny z przepisami unijnymi. Stężenie nadtlenku wodoru w produkcie rekomendowanym przez Kaszubskiego było na tyle duże, że mogło nawet zagrażać zdrowiu.

Osobą młodego ,,milionera” w końcu zainteresowała się prokuratura. Od siedmiu miesięcy prowadzona jest sprawa dotycząca kosmetyków sprzedawanych przez Kaszubskiego. Nie tylko polskie sądy zainteresowały się działalnością Piotra, jak twierdzą angielskie media młody biznesmen oszukiwał też ludzi w Wielkiej Brytanii, gdzie za pobranie darmowej próbki, pobierane były opłaty w wysokości 99,99 funtów.

Jak myślicie jak zakończą się te sprawy?


Nie ma więcej wpisów