Śledź nas

news

Piotr Kupicha po raz czwarty zostanie ojcem – zdradził płeć i imię dziecka

Opublikowano

w dniu

Lider zespołu FEEL Piotr Kupicha zostanie ojcem po raz czwarty. Jego druga żona Ewelina Sienicka jest w dziewiątym miesiącu ciąży.

Piotr Kupicha zostanie po raz czwarty ojcem. Obecnie ma dwóch synów Pawła i Adama z pierwszego małżeństwa z Agatą Fręś. Para rozwiodła się w 2013 roku. Wokalista później związał się modelką Eweliną Sienicką, z którą ma dziewięcioletnią córkę Jagodę. Na ślubnym kobiercu para stanęła w 2018 roku. Piotr Kupicha cieszy się dużą popularnością, ale on sam nie chętnie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym. Zapewne to było głównym powodem dlaczego ukrywali ciąże praktycznie do samego końca, ponieważ już niebawem powiększy im się rodzina. Żona Piotra Kupichy jest już w dziewiątym miesiącu, więc w wakacje powitają na świecie nowego członka rodziny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – “Kanapowcy” kontra Body Positiv – Krzysztof Ferenc zdradza komu trudniej schudnąć

Zapytany o emocje jakie mu towarzyszą odpowiedział :

Same dobre emocje. Wszyscy są zdrowi, szczęśliwi. Jest fantastycznie. Dziękujemy bardzo gorąco – powiedział Piotr Kupicha w rozmowie dla “Świat gwiazd”.

Gdy w intrenecie zawrzało od wiadomości para stwierdziła, że i tak długo udało im się ukryć wiadomość o ciąży, że chcieliby mieć trochę spokoju i podadzą płeć oraz imię dziecka :

Będzie dołszka (dziewczynka). Myśleliśmy intensywnie i padło na imię Laura” – wyznał Piotr Kupicha w wywyiadzie dla “Onet Plejada”

Życzymy dużo szczęścia, radości, pozytywnego rozwiązania oraz zdrowia dla całej rodziny. Gratulujemy.

Zachęcamy do składania gratulacji w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNNIEŻ – Edyta Herbuś “dziewczyna KOSMITKA” buduje DOM! Zdradziła nam jaki będzie i gdzie

Piotr Kupicha – Instagram
Piotr Kupicha – Instagram
FOT. STUDIO69/P.MAZUREK

Źródło / fot. Instagram Piotr Kupicha

M.D.

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością