Sezon spotkań świątecznych w pełni. Na bardzo oryginalne rozwiązanie zdecydowała się sieć AccorHotels, zapraszając swoje Klientki i gwiazdy na eleganckie spotkanie z modą do warszawskiego hotelu Mercure Warszawa Grand.
W czwartkowy wieczór bardzo liczne grono gości miało okazję po raz kolejny podziwiać kolekcję polskiej projektantki Doroty Goldpoint, którą zaproszono do nietypowego pokazu, połączonego z wykładem must have. Jest to pierwsze z zaplanowanej serii wydarzeń modowych w sieci hoteli Mercure w Polsce, które planowane są na 2017.
Oryginalną modową prezentację Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint podziwiało też liczne grono gwiazd, m.in. Monika Zamachowska, Olga Kalicka, Sandra Staniszewska, Marta Kielczyk, Izabela Zwierzyńska, Anna Matysiak, Monika Goździalska, Dorota Czaja. Wydarzenie choreograficznie przygotował Jarosław Szado, a gospodynią wieczoru była Joanna Racewicz.
 
 
Niewątpliwie oryginalny koncept dla marki Mercure zyskał uznanie uczestników wydarzenia, którzy podczas wieczoru w Mercure Warszawa Grand znaleźli połączenie profesjonalizmu, mody i komfortu, jaki od lat zapewnia swoim gościom sieć hoteli w całej Polsce i na świecie.

Zobacz również: Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka Pauliny Sykut-Jeżyny!

fot. Strefa Gwiazd/ Marcin Kmieciński

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów