Śledź nas

news

Pokaz nowej kolekcji Deni Cler: Otylia Jędrzejczak olśniewa, Paulina Fok zaskakuje, a Kalczyńska wciąż króluje na salonach [FOTO]

Opublikowano

w dniu

Zbliżająca się jesień była inspiracją dla marki Deni Cler do zaprezentowania najnowszej kolekcji na chłodniejsze dni. Nowa kolekcja oferuje szeroki wybór eleganckich płaszczy, garniturów, sukienek oraz stylizacji wieczorowych.

Kolekcja „Sono Deni” łączy spójność, oryginalność i innowacyjność, a także wzbogacona jest o eleganckie detale. Powstała dzięki kreatywności projektantów oraz zaangażowaniu wielu osób. Na pokazie pojawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu, klientki marki, a także czołowi przedstawiciele branży modowej i mediów.

POLECAMY – Katarzyna Cichopek w SZOKU! Spięcia w „Moja Mama i Twój Tata”: Mężczyźni skakali sobie do …

Kolekcja zadebiutowała we wtorek w Muzeum Historii Polski, gdzie odbył się niesamowity pokaz marki Deni Cler na jesień i zimę 2024/2025. Na miejscu pojawiło się wiele przedstawicieli i twórców mody, a także znane z pierwszy stron gazet gwiazdy: kina, telewizji, sportu i muzyki. Wśród nich znalazły się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Fok, Joanna Górska, Anna Senkara, Klaudia Carlos, Michalina Sosna, Emilia Dankwa, Otylia Jędrzejczak, Anna Dec i Anna Kalczyńska.

Zobacz również Patricia Kazadi prowadzącą “Must be The Music”o kulisach programu: TU odkryto ENEJ, LEMON i KAŚKĘ SOCHACKĄ

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Emilia Dankwa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Klaudia Carlos, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Grażyna Wolszczak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Otylia Jędrzejczak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Racewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Tomasz Jacyków, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Antoni Smykiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Michalina Sosna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Anna Kaczmarczyk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Maria Dębska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Anna Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

fot. Piotr Podlewski/AKPA

SJ

news

Oskar Cyms o wsparciu FANÓW – Maciej Dowbor PRZERWAŁ mu wywiad na finale “You Can Dance”

Opublikowano

w dniu

przez

Oskar Cyms o wsparciu FANÓW – Maciej Dowbor PRZERWAŁ mu wywiad na finale “You Can Dance”

Kontynuuj czytanie

news

Iza Krzan o wygranej Kacpra Rzymkiewicza w “You Can Dance”- tańczyła z nim w FINALE

Opublikowano

w dniu

przez

Iza Krzan o wygranej Kacpra Rzymkiewicz w “You Can Dance”- tańczyła z nim w FINALE.

Kontynuuj czytanie

news

Nadchodzi finał „Hotelu Paradise” – sprawdź, kto powalczy o wygraną! Czy będzie następny sezon?

Opublikowano

w dniu

przez

Rajski klimat, piękne twarze i emocje sięgające zenitu – tak wyglądała jubileuszowa edycja „Hotelu Paradise”. Ale za filtrem egzotycznych widoków kryło się coś znacznie ostrzejszego. Uczestnicy grali o przetrwanie, wpływy i uczucia, które w tej grze często przegrywają z kalkulacją. Co wydarzy się w wielkim finale? Dowiedz się więcej!

Po raz pierwszy to Edyta Zając przejęła rolę gospodyni show – wskakując na miejsce Klaudii El Dursi, która zrezygnowała z udziału w jubileuszowej edycji z powodu ciąży. Nowa prowadząca od razu wniosła świeżą energię. Jej styl prowadzenia znacząco różnił się od tego, do którego przyzwyczaili się fani poprzednich sezonów – była swobodna, czujna i świetnie wyczuwała emocje uczestników. Szybko stało się jasne, że Edyta to nie tylko obserwatorka, ale i ważny element dynamiki tego sezonu.

Dziesiąta edycja wprowadziła poważne zmiany w zasadach. Mieszane Rajskie Rozdania sprawiły, że nikt nie mógł czuć się bezpieczny. Z programu zniknęły znane wszystkim Rajskie Wyrocznie, a ich miejsce zajęła nowa rozgrywka – Gra o Władzę. Zwycięzca zyskiwał kontrolę nad wydarzeniami w hotelu, ale ta przewaga często obracała się przeciwko niemu. Władza okazywała się równie ryzykowna, co kusząca.

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych nowości były tzw. Rajskie Rewanże. Uczestnicy, którzy odpadli z programu, mieli możliwość zostawić po sobie coś więcej niż tylko wspomnienie – mogli wpłynąć na dalszy przebieg gry. Ich ostatnie decyzje potrafiły całkowicie zmienić układ sił w hotelu, co wywoływało sporo napięcia wśród pozostałych graczy.

POLECAMY: Czy będzie drugi sezon serialu “Szpital św. Anny”? TVN potwierdza doniesienia, które zaskoczą fanów [TYLKO U NAS]

Finałowe emocje: od euforii po tęsknotę

Zanim dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia, uczestników czeka moment, który w każdej edycji wywołuje silne emocje – po raz pierwszy od wielu tygodni usłyszą głosy swoich bliskich. Ten stały element finału niezmiennie wzrusza, przypominając, że za grą stoją prawdziwe emocje i ludzkie historie. Czy słowa najbliższych dodadzą siły, czy wytrącą z równowagi tuż przed metą?

Do hotelu wrócą także byli mieszkańcy – i nie będą tylko obserwatorami. To oni zdecydują, która para sięgnie po zwycięstwo. Czy postawią na szczerość, czy pozwolą, by przeszłe konflikty wzięły górę? Lojalność może zderzyć się z pamięcią o zdradach, a ich głosy mogą całkowicie odmienić finał. Wszystko wskazuje na to, że ostatnie rozdanie będzie wyjątkowo bezkompromisowe.

Finał to nie tylko ostatnie starcie o nagrodę, ale też weryfikacja emocji. A tuż po nim – jak zawsze ruszy medialna karuzela. Wywiady, Insta-relacje, posty… To wtedy naprawdę wyjdzie na jaw, kto faktycznie się zakochał, kto tylko dobrze grał, a kto kombinował do samego końca.

W wielkim finale „Hotelu Paradise” znalazły się dwie pary: Jagoda Florczak i Adam Osiński oraz Karolina Wojtala i Adrian Pęter. Te cztery osoby powalczą o tytuł zwycięzców w emocjonującym starciu na sam koniec tej edycji.

Na koniec pozostaje najważniejsze pytanie: czy lojalność wytrzyma próbę złotej kuli? Czy finaliści wybiorą wspólny sukces, czy osobiste zwycięstwo? Historia zna finały, które zakończyły się hukiem rozczarowania. Czy tym razem będzie inaczej? O tym przekonamy się już dziś. Finałowy odcinek „Hotelu Paradise 10” już dziś o 20:00 w TVN7 oraz na platformach MAX i Player.pl.

Czy będzie kolejny sezon?

Zaraz po emocjonującym finale wielu widzów zacznie zadawać sobie pytanie: czy „Hotel Paradise” doczeka się kolejnej edycji? Odpowiedź brzmi: tak – i to podwójnie. Edyta Zając, która przejęła rolę prowadzącej w jubileuszowej 10. edycji, nie zakończyła swojej przygody z formatem na jednej serii. Już na początku roku nagrano aż dwa kolejne sezony programu – dziesiąty i jedenasty – a ten drugi trafi na antenę TVN7 już jesienią.

To jednak nie koniec niespodzianek. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że produkcja nie zamierza zwalniać tempa. Wszystko wskazuje na to, że sezon 11 wcale nie będzie ostatnim. Sukces programu, rekordowe wyniki w serwisach streamingowych i duże zainteresowanie widzów sprawiają, że „Hotel Paradise” wciąż ma się świetnie i raczej nie zniknie z ramówki w najbliższym czasie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Kamińska w ostatniej chwili odwołuje swój premierowy koncert – znamy powody tej niespodziewanej decyzji

Edyta Zając
Edyta Zając
Jadzia, Adam i Edyta Zając
Edyta Zając
Edyta Zając
Karolina Wojtala i Adrian Pęter
Jagoda Florczak i Adam Osiński

źródło/fot – biuro prasowe TVN Warner Bros Discovery

SJ

Kontynuuj czytanie

news

Bartosz Porczyk o FINALE i WYGRANEJ Krystiana w “You Can Dance” – czy słusznie przegrała Angele?

Opublikowano

w dniu

przez

Bartosz Porczyk o FINALE i WYGRANEJ Krystiana w “You Can Dance” – czy słusznie przegrała Ida i Angele?

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością