Jessica Mercedes Kirschner – autorka popularnego bloga modowego JEMERCED  może pochwalić się współpracą z River Island! W środę odbyła się premiera zaprojektowanej przez blogerkę bluzy!

Kolejny życiowy sukces  Jessici Mercedes, wygrała bowiem międzynarodowy konkurs ogłoszony przez River Island  w październiku ubiegłego roku. Sześć blogerek z różnych krajów dostało prostą, pastelową bluzę, którą miały spersonalizować  tworząc w ten sposób nowy, wyjątkowy model. Zwyciężczynię konkursu wybrano na podstawie liczby głosów oddanych pod zdjęciem jej projektu na dwóch kanałach społecznościowych marki – Facebooku i Instagramie. Zwyciężył projekt polki – Jessici Mercedes Kirshner. 

 

Co stanowiło inspiracje dla stworzenia bluzy?

,,Wiedziałam, że bluza będzie w sprzedaży dopiero za pół roku, dlatego przeglądałam wszystkie pokazy mody, żeby nawiązać w tym projekcie do trendów wiosennych. Bazą były kolory pastelowe, a pudrowo-różowa bluza idealnie się w to wpisała. Wypatrzyłam, że bardzo modne będą prześwity, więc stwierdziłam, że wszyję taką siatkę na poziomie rąk i bioder. Ozdobiłam też bluzę złotymi ćwiekami, które bardzo lubię i są charakterystyczne dla mojego stylu. Przy projektowaniu myślałam o tym, żebym mogła założyć bluzę i do dżinsów, ale też na jakąś wystawną imprezę. Dzięki temu jest uniwersalna – można ją założyć i na wielkie wyjście i do szkoły.” – Mówi Jessica Mercedes

Przedpremierowa sprzedaż bluzy dla fanów i spotkanie z blogerką, odbyło się 21 maja w River Island (Galeria Złote Tarasy w Warszawie). Jessica rozmawiała z fanami, pozowała do wspólnych zdjęć, a nawet otrzymywała prezenty. Było gorąco!

Jessice składamy serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

zdj – Milena Fringee

 


Nie ma więcej wpisów