Śledź nas

news

Rozenek żartuje ze swojego managera: Promyczek Ponury Żniwiarz [wideo]

Opublikowano

w dniu

rozenek

Małgorzata Rozenek “pieszczotliwie” odnosi się do swojego managera!

Małgosia Rozenek jest znana ze swojego ciętego poczucia humoru, czego często daje wyraz na Instagramie, gdy odpowiada na złośliwe komentarze internautów. Jednak dostaje się również jej bliskim współpracownikom, o czym pewnie nie raz przekonał się jej manager Wiktor Krajewski, z którym współpracuje od wielu lat.

HOT NEWS- Żona Bonda i Olenna Tyrell z “Gry o Tron” – zmarła piękna Diana Rigg

Gosia opublikowała na Instagramie relację z jazdy samochodem, z Wiktorem, na której słyszymy pieszczotliwe określenia:

Nasz Wiktorek, nasz promyczek, słoneczko nasze, znany jako ponury żniwiarz

Małgorzata jest blisko związana ze swoim managerem i od lat wspiera jego pasję. Wiktor Krajewski jest również autorem książek historycznych. Zadebiutował bestsellerem “Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego” w 2015 roku, dwa lata później ukazała się powieść “Pocztówki z powstania”. Kolejne jego publikacje to “Wiem, jak wygląda piekło” oraz wydana w tym roku “Chciałbym nigdy cię nie poznać”, która jest wzruszającą i osobistą opowieścią o przyjaźni autora z babcią. Wiktor w rozmowie z serwisem Plejada przyznał, że Gosia w pełni wspiera jego pisarskie ambicje i co więcej jest pierwszym recenzentem!

Moje książki nie zagrażają pozycji Małgorzaty w świecie mediów i nie mają nic wspólnego ze światem show-biznesu, dlatego nie ma powodów, by być na mnie za to złą. Mało tego, zawsze jest jedną z pierwszych recenzentek i liczę się z jej zdaniem. Małgorzata Rozenek-Majdan za każdym razem mnie dopinguje

Piękna przyjaźń?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tomasz Komenda znalazł miłość – oświadczył się ukochanej na premierze filmu o sobie!

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością