Śledź nas

news

Ślub, napad i kłamstwa – to wszystko w finale 5. sezonu “W rytmie serca”

SERCA
Finałowy odcinek “W rytmie serca” przyprawie Wasze serca o szybsze bicie!

Od 2017 roku śledzimy losy bohaterów serialu “W rytmie serca”, które odbywają się w urokliwej scenerii Kazimierza Dolnego. W produkcji nie brakuje ciekawych wątków obyczajowych, ale też kryminalnych! Finałowy odcinek 5 już sezonu serialu zapowiada się bardzo emocjonująco: kłamstwa Szarka, atak na Adama i Grzesia oraz pętla na szyi prokuratora Siedleckiego.

HOT NEWS- Fit Lovers wracają do Polski – wezmą udział w kolejnym programie

Maria chce w końcu poznać swojego biologicznego ojca, Bogusława Horosiewicza i jedzie do prowadzonego przez niego zakładu. Szarek i Justyna cały czas ukrywają przed Ewą swój związek sprzed lat. Matka policjanta przyłapuje ich na “schadzce” jest w prawdziwym szoku! W tym czasie Wera robi przełomowy krok w śledztwie przeciwko Siedleckiemu – odnajduje w końcu laborantkę, która przed laty zajmowała się sprawą Alicji Szumil i zdobywa kluczowe dowody! W finałowym odcinku Maria i Adam w końcu przyjeżdżają do kościoła, by wziąć upragniony ślub!

Finałowy, 65 odcinek już 19 stycznia o 22:05 w Polsacie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy pierwszych uczestników 13 edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – zaskakujący wybór?

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Chyba najwyższa pora, żeby prawda wyszła na jaw 😂Szarek, trzymaj się! #byledoniedzieli

A post shared by W rytmie serca (@wrytmieserca.official) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cóż za spotkanie! Finał sezonu #wRytmieSerca już w niedzielę! Nie przegapcie!

A post shared by W rytmie serca (@wrytmieserca.official) on

AW

 

news

Sylvia Novak jak Jennifer Lopez w “Me Gusta” – ta historia zainspiruje kobiety

Energetyczna Sylvia Novak zachwyca swoim nowym teledyskiem. Zobacz co było inspiracją do powstania “Me Gusta”!

Sylvia Novak to niezwykle utalentowana młoda wokalistka, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jeszcze w dzieciństwie. Wokalistka rozwijała swój warsztat m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej. Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć jej pracę na planie teledysku do utworu “Me Gusta”. Bardzo energetyczny klip oraz muzyka przywołują od razu styl Jennifer Lopez i rozgrzewające parkiet latynoskie rytmy. W wywiadzie Sylvia Novak opowiedziała o pracy nad teledyskiem i piosenką:

Sama muzyka jest bardzo latynoska. Ja mimo polskich totalnie korzeni i w ogóle wiesz, nazwisko Nowak jakby zobowiązuje. Nie wiem, coś we mnie, jakaś nutka krwi latynoskiej, coś we mnie jest, bo kocham jakby i tą muzykę i taniec i w ogóle bardzo dużą inspiracją jest dla mnie ta muzyka. Więc z jednej strony jest trochę, wiesz tej latynoskiej takiej, hiszpańskiej, że tak powiem, przesłanie “Me Gusta”, które znaczy “Lubię to”, ale tak naprawdę w tekście to jest taka zabawa, gra słowna.

HOT NEWS – Były Menedżer oskarża Roberta Lewandowskiego o oszustwa – żąda fortuny!

Oczywiście oprócz muzyki uwagę zwraca także sam teledysk. Kolorowe stylizacje, wpisujące się w najnowsze trendy oraz żywiołowe układy taneczne z pewnością spodobają się nie tylko fanom artystki. Kto był inspiracją jeśli chodzi o stylizacje? Jak podkreśliła Sylvia Novak, wybierając stylizacje do teledysku kierowała się obecnymi trendami. W końcu pomarańcz i zieleń jako kolory niezwykle energetyczne doskonale wpasowują się w klimat teledysku. W rozmowie wokalistka zwróciła uwagę, że w porównaniu z latynoskimi gwiazdami w swoim teledysku była i tak skromnie ubrana. Czy współpraca z tancerzami występującymi m.in. razem w Justinem Bieberem, Taylor Swift czy Jennifer Lopez sprawiła, że Sylvia Novak poczuła się jak latynoska diva?

ZOBACZ – Gabriel i Rafał tłumaczą odejście z “Królowych życia” – co myślą o zastępcach?

Można trochę tak powiedzieć, wiesz do Jennifer Lopez to jest mi jeszcze daleko, z jej doświadczeniem. Bardzo ją szanuję za to, że wszystko osiągnęła tak naprawdę swoja ciężką pracą. Dziewczyna z Brooklynu, która pokazała, że da się. I na pewno jej historia też mnie mocno inspiruje, taka że warto dążyć mimo jakichś niepowodzeń po drodze, dalej się nie poddawać i walczyć o swoje marzenia.

Sylvia Novak zdradziła też, że inspiracją do powstania utworu “Me Gusta” była historia z życia jej siostry, która niedawno się rozwiodła. Sam utwór jest bowiem opowieścią o kobiecie która rozstała się z mężczyzną i po ucieczce z nieszczęśliwego związku poczuła się lepiej, zaczynając życie na nowo. Tym utworem wokalistka chciała dać nadzieję kobietom, pokazując że koniec związku może oznaczać początek czegoś lepszego. Piosenką i teledyskiem “Me Gusta” Sylvia Novak chciała takim kobietom dodać pewności siebie i siły. Jak zareagowała jej siostra na ten utwór? Wokalistka wspomniała, że była to dla niej ogromna niespodzianka. W wywiadzie Sylvia Novak opowiedziała też o czym będzie cała płyta. Koniecznie sprawdźcie!

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Tylko u Nas: Zobacz fragment niepublikowanego klipu Sylvi Novak!

novak

Sylvia Novak debiutuje jako wokalistka!

Sylvia Novak to aktorka i wokalistka, która swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w wieku 4 lat. Właśnie wtedy śpiewała swojemu ukochanemu dziadkowi, który w latach powojennych miał swój zespół, grał na skrzypcach i saksofonie. Później uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie ukończyła ją w klasie fortepianu. W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która powiedziała o Sylvii:

Masz coś magicznego w oczach i głosie, ciebie dziewczyno się zapamiętuje!

HOT NEWS- Ela Romanowska prowadzi nowy program – ALE JAZDA!

Obecnie trenuje swój wokal w Szkole Gospel. Sylvia posiada nietuzinkowy rodzaj głosu – kontralt, który jest niskim, kobiecym głosem, ale z ogromną skalą. W między czasie postanowiła zdobyć też wykształcenie aktorskie, szkoliła się w w szkole aktorskiej AktoRstudio – założonej przez Romę Gąsiorowską. Na swoim koncie ma już udział w filmach i serialach: Pętla, Bad Boy, Barwy szczęścia, Ślad, Na Wspólnej.

Jednak teraz spełnia swoje marzenie o zostaniu wokalistką. Sylvia debiutuje bowiem ze swoim pierwszym singlem “Me Gusta”. W warstwie muzycznej jest to pop z modnym obecnie vibe’em latino, natomiast w warstwie lirycznej artystka chciała dodać otuchy kobietom, które przeżyły trudne miłosne rozstania. Sama przyznała:

Utwór „me gusta” to słodko-gorzkie połączenie. Z jednej strony słodki i lekki klimat muzyki latino, z drugiej zaś gorzka historia, jaką chciałam tym utworem opowiedzieć. Utwór ten powstawał dokładnie rok temu, gdy bardzo przeżywałam rozwód mojej siostry rodzonej. Bardzo chciałam, by „me gusta” dodała siły każdej kobiecie, która przeżywa rozstanie.

Dalej opowiedziała o osobistych doświadczeniach i sytuacji kobiet:

Dziś jestem w szczęśliwym w małżeństwie od ponad dwóch lat, ale dobrze wiem, co czuje kobieta, której związek rozpada się, gdy „kruszy się iluzja” szczęścia, które miało być na zawsze. Wiem też ze swojego doświadczenia, że „po każdej burzy wychodzi słońce” i koniec związku to nie koniec świata. Wręcz przeciwnie, może być to nowy, wspaniały początek. Moment, w którym każda z nas może się skupić na swoim własnym szczęściu. Moment, w którym uczymy się spędzać czas same ze sobą, zaczynamy się na nowo poznawać, lubić, kochać… Okazuje się, że bez toksycznej relacji, czujemy się lepiej, stajemy się bardziej pewne siebie i coraz lepiej wiemy czego chcemy od życia, związku, mężczyzny …a już na pewno czego NIE CHCEMY. Bardzo zależało mi, by dodać odwagi wszystkim kobietom, które doświadczyły rozstania bądź boją się uciec z nieszczęśliwych relacji. Strach ten w dużej mierze spowodowany jest ostracyzmowi i presji społeczeństwa, jakiej my, kobiety w Polsce często doświadczamy słysząc, że „kobieta bez męża”, „bez dziecka”, „za stara” jest nie wartościowa, a już na pewno niemile widziana. Zbyt dużo kobiet jest nieszczęśliwych w naszym kraju i bardzo chciałabym, by częściej myślały o sobie, by nie bały się zaczynać wszystkiego od nowa, odejść od relacji, które je niszczą, bo może się okazać, że dzięki temu zbudują siebie na nowo i będą jeszcze silniejsze niż kiedyś

Teledysk do singla wyreżyserował Paweł Grabowski, który był odpowiedzialny za klipy takich artystów jak m.in.: Quebonafide, Miuosh, Kękę, Smolasty, Feel. Pomysł na wideo został oparty na dwóch wiodących barwach: soczystej zieleni i buzującej pomarańczy. Ważnym elementem produkcji jest również taniec, który jest dosłownym przekazem słów artystki, gdy w tekście „kruszy się iluzja”, kruszy się również bryła stworzona przez tancerzy. Za sprawą tego utworu każdy otrzyma dawkę pozytywnej energii, a przecież każdy jej potrzebuje na co dzień.

Posłuchajcie u nas premierowo fragmentu “Me Gusta”!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Były Menedżer oskarża Roberta Lewandowskiego o oszustwa – żąda fortuny!

View this post on Instagram

Hej 👋🏼 co u Was ?

A post shared by Sylvia Novak (@sylvianovak_) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Gabriel i Rafał tłumaczą odejście z “Królowych życia” – co myślą o zastępcach?

Dlaczego Gabriel Seweryn i Rafał Grabias zdecydowali się odejść z programu “Królowe życia”? Para zdradziła powód w wywiadzie!

Niezwykle charyzmatyczna para, jaką tworzyli Gabriel i Rafał z łatwością zaskarbiła sobie fanów programu “Królowe życia”. Nic więc dziwnego, że ich odejście zasmuciło widzów. Jaki jest prawdziwy powód, dla którego bohaterowie zdecydowali się opuścić program? Gabriel i Rafał opowiedzieli o tym w wywiadzie podczas premiery filmu “Pętla” Patryka Vegi.

HOT NEWS – Edyta Górniak grozi Sablewskiej sądem – znamy powód

Ponieważ mieliśmy wiele swoich osobistych przedsięwzięć, tak, przede wszystkim zobowiązań. Tutaj jakby rozsądek wzięła nasze sprawy prywatne. Nie doszukiwałbym się w tym żadnych konfliktów na linii producent-my, bo absolutnie nie.

ZOBACZ – Bracia Collins, Zdrójkowski i Miller na planie teledysku Pawła Tura – doszło do groźnego wypadku!

Czy Gabriel i Rafał mieli okazję poznać nową parę homo, która zastąpi ich w programie “Królowe życia”?

Jeszcze nie. Nie możemy się doczekać aż zobaczymy ich w “Królowych życia”. Czekamy, czekamy – odpowiedzieli jednogłośnie

A Wam będzie brakowało tej pary w programie?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Były Menedżer oskarża Roberta Lewandowskiego o oszustwa – żąda fortuny!

lewandowskiego

Cezary Kucharski twierdzi, że Lewandowski jest mu winny ogromne pieniądze!

Cezary Kucharski był piłkarzem, posłem na sejm, ale również biznesmenem i menedżerem Roberta Lewandowskiego. Robert natomiast od lat udowadnia, że na boisku i w interesach radzi sobie równie dobrze, czego efektami były lukratywne kontrakty i zakładane przez niego firmy. Ostatnio piłkarz święcił triumfy z Bayernem Monachium, gdy niemiecka drużyna zdobyła puchar Ligii Mistrzów. Wydaje się jednak, że jego dobra passa się kończy.

HOT NEWS- Miss Polonia podbija serca zagranicznej publiczności – poznajcie program z jej udziałem

Kucharski oskarżył piłkarza o poważne malwersacje finansowe, a nawet złożył do sądu pozew cywilny przeciwko firmie marketingowej Lewandowski RL Management. Jak poinformowała gazeta Der Spiegel menedżer domaga się 39 mln złotych odszkodowania!

Biznesmen twierdzi, że Lewandowski nieprawidłowo rozliczał się z dochodów firmy, a wraz z żoną Anną nielegalnie przelewali sobie pieniądze na konta w Polsce. Zarobione w ten sposób fundusze wydawali na luksusowe zakupy mebli, nieruchomości czy podróże odrzutowcami. Wszystko miało się odbywać bez kontroli niemieckiego urzędu skarbowego. Natomiast Anna Lewandowska miała otrzymać od firmy pożyczkę na kwotę 10 mln złotych, których nigdy nie oddała.

Rzeczniczka Lewandowskiego, Monika Bondarowicz wydała oświadczenie, w którym odpiera zarzuty i twierdzi, że to Kucharski próbuje wyłudzić pieniądze:

Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste, jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy (…) wszelką dokumentację księgową i podatkową przedstawimy sądowi. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków

Dalej dodaje:

Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego. (…) Prawdziwą ocenę i wnioski można wyciągnąć tylko i wyłącznie na podstawie pełnej dokumentacji i wszystkich informacji związanych z rozliczeniem. Pojedyncze wątki zaburzają prawdziwy obraz sprawy i całej sytuacji 

Jak myślicie, jaka jest prawda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- MasterChef: Magda Gessler zdradza swój sekretny przepis na naleśniki – to prawdziwa gratka nie tylko dla uczestników!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.