Tort weselny na ceremonię ślubną Meghan Markle i księcia Harry’ego przygotuje mistrzyni cukiernictwa, która z pochodzenia jest Polką. 

To będzie wydarzenie roku. Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego zbliża się wielkimi krokami. Książęce wesele zaplanowano na 19. maja 2018 roku. Znamy także coraz więcej szczegółów dotyczących samego ślubu. Niedawno pokazano m.in. oficjalne zaproszenia, jakie zostały już rozesłane do gości. Pałac Kensington poinformował również, kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie tortu weselnego dla młodej pary. Polscy fani królewskiej rodziny z pewnością będą zachwyceni! Otóż, słodki poczęstunek upiecze właścicielka znanej londyńskiej piekarni Violet Cakes Claire Ptak, w której żyłach płynie polska krew

HOT NEWS – Edyta Herbuś szczerze o swoim nowym partnerze! Jak im się układa?

Co za niespodzianka! Babcia Claire Ptak była Polką, lecz ona sama urodziła i wychowała się już w Kalifornii. Do Londynu przeniosła się w 2005 roku, a kilka lat później otworzyła własną cukiernię. Jesteście ciekawi, co dokładnie Claire przygotuje na ślub Meghan i Harry’ego? Będzie słodko i pysznie! Para zażyczyła sobie tort o smaku cytryny i dzikiego bzu. Co więcej, całość będzie pokryta kremem i ozdobiona świeżymi kwiatami. 

POLECAMY – Rozenek-Majdan, Gessler i Krupińska promują wspólną książkę! Jak wypadli?

To naprawdę wielki zaszczyt. Gratulujemy! 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Twitter


Nie ma więcej wpisów