Justyna Żyła pokazała, jak wraz z córką trzymają kciuki za dalekie loty Piotra!

Co za niespodzianka, a może nawet przełom? Przypomnijmy, że małżeństwo Justyny Żyły i Piotra Żyły przechodziło w ostatnim czasie przez medialny dramat. Publiczne oczernianie, a także burzliwe sensacje prosto z ich życia prywatnego. Fani skoków narciarskich, a zwłaszcza zawsze uśmiechniętego, pogodnego Piotrka byli zaszokowani. Jednak w samym środku tej medialnej burzy znaleźli się Jakub oraz Karolinka, czyli dzieci skłóconej dzisiaj pary. Konflikt nie przeszkadza jednak wspólnemu kibicowaniu Piotrkowi w zawodach. Ku zaskoczeniu wielu, Justyna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać, jak Karolina dzielnie kibicuje swojemu tacie. 

HOT NEWS – Edyta Herbuś szczerze o swoim nowym partnerze! Jak im się układa?

W minioną sobotę odbył się ostatni konkurs drużynowy w ramach Pucharu Świata. Polacy swoje loty oddawali na skoczni mamuciej w Planicy. Ostatecznie naszym skoczkom nie udało się zająć miejsca na podium. Zawody skończyliśmy na 4. miejscu. Sam Piotr Żyła z pewnością miał gorszy dzień, ponieważ jego skoki okazały być się najkrótsze w całej ekipie. Osiągnął 211 oraz 207 metrów. Przed telewizorem najmocniej kciuki za swojego tatę trzymała mała Karolinka. Przeurocze zdjęcia dziewczynce zrobiła Justyna, a już chwilę później udostępniła je na swoim InstaStory. 

POLECAMY – Rozenek-Majdan, Gessler i Krupińska promują wspólną książkę! Jak wypadli?

Karolina w słodkiej piżamce i z flagą Polski z całych sił kibicowała Piotrkowi. Miłość dziecka do rodzica jest niezwykła. Koniecznie zobaczcie te wzruszające zdjęcia. Czyżby Justyna i Piotr zaprzestali medialny konflikt w ramach dobra dla ukochanych dzieci?

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram


Nie ma więcej wpisów