Edyta Herbuś w końcu zabrała głos na temat mężczyzny, który skradł jej serce! 

Edyta Herbuś po rozstaniu ze starszym od niej o 20 lat Mariuszem Trelińskim, długo nie mogła znaleźć odpowiedniego mężczyzny. Jednak teraz jest w związku z byłym partnerem Doroty Gardias, Piotrem. Edyta pierwszy raz nieśmiało pochwaliła się nową relacją na Instagramie, kiedy dodała zdjęcie przedstawiające ją i małą dziewczynkę, a wśród hasztagów, znalazło się słowo “macoszka”, później usunięte.

HOT NEWS- Rozenek-Majdan, Gessler i Krupińska promują wspólną książkę! Jak wypadli?

Dziewczynka jest dzieckiem znanej pogodynki i jej ówczesnego partnera Piotra. Jednak dopiero kilka miesięcy później Herbuś zdecydowała się publicznie opowiedzieć o nowej miłości. W programie “Pytanie na śniadanie” opowiedziała, że jest bardzo szczęśliwa, że w końcu znalazła odpowiedniego partnera. 

W moim życiu prywatnym teraz też jest bardzo fajny czas, gdzie spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być wiernym partnerem na co dzień.

Piotr ma też za sobą małżeństwo z aktorką Karoliną Rosińską, z którą ma dwójkę dzieci. Edyta na razie nie zdradzała jakie mają plany na przyszłość. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda Mołek brutalnie zaatakowana przez internautki! Powodem jest…

edyta

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów