Duet muzyczny: Christina Aguilera i Britney Spears był czymś, co pragnęło zobaczyć wielu nastolatków w latach 90. Czy artystki spełnią to marzenie?

Polecamy: Maja Sablewska gwiazdą kampanii La Mania. Zobaczcie niezwykłe video do “Mind Blow”!

Kiedy kilka dni temu zarejestrowana została piosenka „Do You Wanna Come Over”, a w rubryczce „wykonawca” pojawiły się obok siebie nazwiska Spears oraz Aguilera, fani byli w szoku. Chociaż piosenkarki znają się od małego z programu „Klub Myszki Mickey”, w którym występował także Justin Timberlake, nigdy nie darzyły się ogromną sympatią. Na pewno nie od strony publicznej. Było to spowodowane ciągłą koniecznością walki o miano księżniczki pop. Dziś tę konkurencję mają już raczej za sobą. Mimo tego, że żadna z nich nie przerwała swojej kariery muzycznej to ich popularność nie jest już tak ogromna jak 15 lat temu. Czy to idealny czas na współpracę i jakąś kontrowersję?

Zobacz też: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Zosia Zborowska jako Christina Aguilera!

Muzyczny duet nie jest jeszcze oficjalną informacją, ale zagorzali fani obu artystek twierdzą, że jest to bardzo prawdopodobne. Czy wykonawczynie takich hitów jak „Candyman”„Fighter” (Ch. Aguilera), czy „…Baby One More Time”„Womanizer” (B. Spears) faktycznie szykują dla fanów niespodziankę? Jak podoba Wam się taki pomysł?

Fot.: screen z Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów