Anna Skura spodziewa się dziecka!

Co za wiadomość! Anna Skura, szerzej znana także jako blogerka What Anna Wears, jest w ciąży. Gwiazda radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie

HOT NEWS – Polska nie dostała się do finału Eurowizji! Które kraje zawalczą o zwycięstwo?

Uczestniczka show “Agent – Gwiazdy” opublikowała urocze zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widać jej duży już ciążowy brzuszek. 

“Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana. Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać. My chcemy przekazać całą swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak! Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Z boho dziewczyny do boho mamy. Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i… mamusią. Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas” – napisała gwiazda.

POLECAMY – Premiera książki Pauliny Młynarskiej – “Jesteś wędrówką”. Kto pojawił się na spotkaniu autorskim?

W komentarzach gratulacjom wręcz nie było końca. Mocno rozczulił nas także filmik opublikowany przez Anię na Instagramie. To moment, w którym jej mąż Marek Warmuz dowiedział się, że zostanie tatą! Po prostu musicie to zobaczyć!

GRATULUJEMY!

Every beautiful story needs a time to be told.💞🙈🙊🙉 …. When you have so much love in your heart you need to share it with someone. And we have decided to share all our love with this cute one. And yesssss! Me and Minio, my crazy African savage @hollycow_travel are expecting little Minionek.🤩👼🏼 We don't want to change our beautiful adventurous life, instead we want to have a new travel buddy, share our experience and travel madness with this cutie. …. From boho girl to boho mummy 🤱🏼🐚🌊 …. You can be Free spirit, a travel freak, a girl boss, an independent woman and a mommy 💕 if you want to! Keep your fingers crossed …. ~…. 🇵🇱 Każda piekna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać|. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak 😍🤩 Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. …. Z boho dziewczyny do boho mamy.👱🏻‍♀️🥥🐚 Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i… mamusią 🤗🤷🏼‍♀️ Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas 😍😍😍 …. …. LOVE YOU @hollycow_travel TO THE MOON AND BACK ❤️❤️❤️ #FirstBohoBabyIsComing #NeverSayNever #Szalenstwo 🙈 #Milosc #Radosc #Minionki

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram.whatannawears


Nie ma więcej wpisów