fXqIdfK7Qss

Anna Samusionek od 3 lat prowadzi niezwykłe warsztaty “Jestem emocją”. Uczy radzić sobie w trudnych sytuacjach!

Anna Samusionek ponownie zaprosiła publiczność na swoje interaktywne warsztaty, w których pokazuje jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Ekspresja aktorki powoduje, że jest to niezwykłe wydarzenie, podczas którego uczestnicy są zabierani w podróż wgłąb siebie.

HOT NEWS- Polska nie dostała się do finału Eurowizji! Które kraje zawalczą o zwycięstwo?

Warsztaty odbywają się w całej Polsce, a w zeszły weekend miały miejsce w Trojanowie, w resorcie Talaria Spa i były połączone z charytatywną działalnością na rzecz Fundacji Wiedzy i Rozwoju. Aktorka zdradziła, że swoje warsztaty oparła na wartościach, które powinny być najważniejsze dla każdego człowieka, czyli wierze, nadziei i miłości. Pani Anna przyznaje, że każde spotkanie z publicznością to dla niej ogromne emocje, które motywują ją do pracy. Za każdym razem chce przekazać jak najlepiej swoją wiedzę i doświadczenia.

Dyrektor Resortu jest zachwycony warsztatami Samusionek i z radością gości ją w swoim hotelu. Cieszy się, że klimat miejsca sprzyja do emocjonalnej wędrówki i odpoczynku związanego z nauką. Fundacja, której jest współzałożycielem wspiera rozwój lokalny, która już może cieszyć się sukcesami. Razem z parafią w Korytnicy udało im się otworzyć lokalne muzeum!

Obejrzyjcie relację z tego niezwykłego wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Premiera książki Pauliny Młynarskiej – “Jesteś wędrówką”. Kto pojawił się na spotkaniu autorskim?

 

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów