Julia Wieniawa zachwyca na czerwonym dywanie w Cannes!

Festiwal Filmowy w Cannes oficjalnie rozpoczęty! Prestiżowe święto branży filmowej jak co roku zgromadziło prawdziwą plejadę światowych gwiazd. Na kultowym czerwonym dywanie pojawiły się także dobrze znane nam twarze z rodzimego show-biznesu. Wśród zaproszonych na galę gości mogliśmy zobaczyć między innymi Julię Wieniawę. Młoda aktorka jest ambasadorką marki Loreal Paris, a dzięki temu także wysłanniczką na Festiwal Filmowy w Cannes. 

HOT NEWS – Uczestniczka “Agent – Gwiazdy 3” jest w ciąży!

Jak Julka prezentowała się na czerwonym dywanie? Śmiało można stwierdzić, że wręcz zjawiskowo. Aktorka pojawiła się w długiej, beżowej sukni z trenem projektu Violi Piekut. Zwiewna kreacja odsłoniła zarówno głęboki dekolt, jak i szczupłe, zgrabne nogi Wieniawy. Szyk i gracja! Duże wrażenie zrobiła także fryzura aktorki, a dokładniej elegancki kok. Całość look’u uzupełnia delikatna biżuteria oraz subtelny i rozświetlony makijażu. Wielkie brawa! 

POLECAMY – Polska nie dostała się do finału Eurowizji! Które kraje zawalczą o zwycięstwo?

Co uważacie o tej stylizacji? Jak Julia Wieniawa poradziła sobie na czerwonym dywanie w Cannes? My jesteśmy po prostu oczarowani!

A post shared by Viola Piekut (@violapiekut) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/juliawieniawa


Nie ma więcej wpisów