Aktorka poprowadziła w weekend interaktywne, charytatywne warsztaty w oparciu o swoje doświadczenia. Na czym polegał “wykład” Anny Samusionek?

Rola Ilony Zdybickiej w “Na Wspólnej” nie jest jedynym zajęciem aktorki. Anna Samusionek gra również w spektaklach teatralnych “Narkomanka” i “Pan Tadeusz na wesoło”. W ostatnim czasie skupia się jednak na specjalnych warsztatach zatytułowanych “Jestem emocją“. 

POLECAMY – JOANNA PRZETAKIEWICZ SZCZERZE O NIEZALEŻNOŚCI I WOLNOŚCI KOBIET! “TO NIE DO KOŃCA JEST DOBRE”

 

 Trzy lata temu odbyło się pierwsze spotkanie Anny z publicznością, podczas którego zaprezentowała sposoby radzenia sobie z różnymi emocjami. Został wtedy przyjęty format interaktywnych warsztatów, podczas których aktorka na podstawie własnych doświadczeń pokazywała ludziom, jak można sobie radzić w trudnych chwilach.

Niezwykle istotnym elementem jest właśnie interakcja pomiędzy prowadzącą a słuchaczami, które nie ogranicza się tylko do odpowiedzi na różne pytania, ale również na wspólnym wykonywaniu różnych ciekawych “ćwiczeń”. Z tego powodu, w różnych miejscach w Polsce były organizowane podobne wydarzenia.

Niedzielne spotkanie Anny Samusionek z publicznością odbyło się w Talaria Spa w Trojanowie i było połączone z charytatywną działalnością na rzecz Fundacji Wiedzy i Rozwoju. Zgodnie z oczekiwaniami Organizatorów w warsztatach wzięło udział ok. 100 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadził Michał Misiorek, dziennikarz show –businessowy. 

Idea na radzenie sobie z różnymi przeciwnościami jest prosta, powracająca do korzeni każdej religii: wiara, nadzieja i miłość, gdzie największy nacisk jest kładziony właśnie na MIŁOŚĆ, co autorka warsztatów popiera cytatami z Biblii.

Znając medialnie historię p. Anny można uznać, że pomysł na taką aktywność zawodową sprawdzi się znakomicie. Sama aktorka od wielu lat nie była w tak znakomitej formie. Zajęcia prowadziła z wielkim zaangażowaniem, uśmiechem i ogromnymi pokładami pozytywnej energii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – CO UWIELBIA JEŚĆ ANITA SOKOŁOWSKA?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów