FGIR4xTM0rw

Inspirująca rozmowa z Joanną Przetakiewicz na temat kobiet i ich relacji z mężczyznami. Musicie to zobaczyć!

Joanna Przetakiewicz – projektantka mody, założycielka i dyrektor kreatywna marki „La Mania”. Śmiało można stwierdzić – kobieta sukcesu!

HOT NEWS – Patricia Kazadi zadebiutowała w roli prowadzącej “Dzień Dobry TVN”! Jak ocenili ją widzowie?

Z Joasią udało nam się porozmawiać na szerokopojęty temat kobiet. Damskie relacje – wsparcie czy jednak zawiść i rywalizacja? 

“Zdecydowanie kobiety dzisiaj się wspierają. Ja naprawdę nie widzę w swoim, ani w dalszym otoczeniu złych emocji. Jeżeli tak, to one są skrajne” – wyznaje. 

Joanna zaznacza jednak, że to na czym kobiety powinny obecnie się skupić, to przede wszystkim odbudowanie harmonii w relacjach z mężczyznami. Projektantka dodaje także, że kobiety muszą uważać na to, aby nie zagubić się w pędzie do wolności i niezależności. 

“Ta niezależność jest nie do końca czasami dobra. Ja uważam, że taka zdrowa zależność kobiety i mężczyzny względem siebie jest cudowna” – mówi. 

POLECAMY – Ewa Farna pochwaliła się piękną mamą! Internauci: “Jak siostry”

O jakiej zależności mówi Joasia? Co jeszcze w temacie roli kobiet w dzisiejszym świecie wyznała nam projektantka? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale wideo. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Joanna Przetakiewicz


Nie ma więcej wpisów