Patricia Kazadi zastąpiła Magdę Mołek! Jak sobie poradziła? Sprawdźcie opinie internautów!

Odkąd Magda Mołek ogłosiła, że spodziewa się przyjścia na świat dziecka, w mediach głośno mówiło się o tym, kto może zastąpić dziennikarkę w roli prowadzącej “Dzień Dobry TVN”. Dziś rano, ku zaskoczeniu wielu, u boku Marcina Mellera zobaczyliśmy Patricię Kazadi. Jak gwiazda poradziła sobie w nowej roli? 

HOT NEWS – Ewa Farna pochwaliła się piękną mamą! Internauci: “Jak siostry”

Na Facebook’u “Dzień Dobry TVN” posypała się prawdziwa lawina komentarzy. Zdania internautów okazały być się jednak mocno podzielone. Przeczytajcie!

“To jej pierwszy odcinek, czego Wy oczekujecie? To normalne, że się stresuje. Niech rzuci kamieniem ten, kto nie stresowałby się w takiej sytuacji. Ja trzymam kciuki za Pati”

“Wszystko ok, ale często spogląda w kamerę, gdzie się widzi i poprawia swój wygląd, a to włosy, a to inaczej nogi ułoży. Poza tym super. Piękna kobieta”

“Kazadi? A ona co tam robi? Jest tyle fajnych, doświadczonych ludzi w branży, a wy dajecie kogoś, kto ma parcie na szkło i mu to nie wychodzi… Jest sztuczna i zapatrzona w siebie… Siedzi jakby to ona była gościem, a nie prowadzącą. Może dziewczyna się rozkręci, póki co jestem na nie…”

“Widać, że się denerwuje, ale nie ma co się dziwić, to przecież jej pierwszy odcinek w nowym programie… Pewnie z czasem będzie czuła się swobodnie”

“Z całym szacunkiem do Pani Kazadi, ale nie nadaje się na prowadzącą program poranny. Super się odnajduje programach bardziej rozrywkowych” – czytamy w komentarzach. 

POLECAMY – “M jak miłość”: Budzyński oskarżony o GWAŁT!

A jak Wam podobała się Patricia w roli prowadzącej? Naszym zdaniem dała radę! 

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN 4 maja 2018

Love your life 🐬🙌🏽✨

A post shared by 🎼🎶 Patricia Kazadi (@kazadi_official) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/kazadi_official


Nie ma więcej wpisów