SZOK! Andrzej Budzyński zostanie zatrzymany przez policję…

Na widzów “M jak miłość” czekają kolejne wielkie emocje. Jak donosi Świat Seriali, już wkrótce Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zostanie zatrzymany pod zarzutem usiłowania gwałtu. Sprawdźcie, co dokładnie wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu.

HOT NEWS – Natalia Kukulska pokazała zdjęcie ze swoją córką! Są jak dwie krople wody!

Jak czytamy na portalu Świat Seriali, pewnego dnia Magda (Anna Mucha) przeczyta w telefonie Budzyńskiego wiadomość od Karoliny (Iga Górecka), z której wprost wyniknie, że prawniczka jest molestowana przez swojego szefa. Zbulwersowany tym faktem Andrzej od razu przeprowadzi z Karoliną poważną rozmowę. Kobieta jednak wyzna, iż doszło do pomyłki, a SMS miał być skierowany do innego Andrzeja… Co więcej, Karolina zaproponuje szefowi romans. Ten jednak ponownie odrzuci miłosne propozycje dziewczyny. 

W kancelarii dojdzie także do jeszcze jednej, jakże znaczącej rozmowy. Karolina zapyta Andrzeja oraz Wernera (Jacek Kopczyński) o swoje szanse na awans, jeśli doszłoby do wygranej kancelarii w trwającym obecnie przetargu. Panowie jednak będą sceptycznie nastawieni do tego pomysłu, czego dadzą wyraz. Załamana prawniczka da upust swoim emocjom w kłótni z Magdą, której zarzuci, że załatwiła sobie pracę jedynie poprzez romans z szefem. 

Jeszcze tego samego dnia Karolina wraz z Jolą Kaczmarek (Monika Krzywkowska) postanowi skompromitować kancelarię. W pewnym momencie prawniczka całkowicie rozstrzęsiona wybiegnie z gabinetu Budzyńskiego. Wówczas zarzuci mężczyźnie, że chciał ją zgwałcić. Świadkiem sytuacji będzie Jola. 

POLECAMY – Małżeńskie starcie w Kocham Cię, Polsko [wideo]

O incydencie zawiadomiona zostanie policja, która zatrzyma Andrzeja pod zarzutem usiłowania gwałtu na pracownicy. Czy w całe zdarzenie uwierzy Magda? Jak dalej potoczą się losy Budzyńskiego? O tym z pewnością przekonamy się niedługo. Pamiętajcie, że nowy odcinek “M jak miłość” już w najbliższy poniedziałek na antenie TVP2

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/M jak miłość


Nie ma więcej wpisów