jgojR1gq0Jo

My już wiemy, jaką metodę ma Krzysztof Ibisz na swój nienaganny wygląd! Będziecie zaskoczeni! 

Krzysztof Ibisz skończył w tym roku 52 lata, ale nawet teraz udowadnia, że wiek nie jest dla niego żadną przeszkodą, aby zawsze prezentować się naprawdę nienagannie! Największą metamorfozę przeszedł w 2010 roku, kiedy to na rynku ukazała się jego książka “Jak dobrze wyglądać po 40-tce?”. Krzysztof przedstawił w niej rozmaite plany treningowe i zachęcał Polaków do wspólnych ćwiczeń. 

HOT NEWS – Paulina Sykut-Jeżyna świętuje pierwsze urodziny córki! Pokazała wyjątkowe zdjęcie zrobione tuż po porodzie!

Niedawno odbyła sie próba medialna spektaklu “Szalone nożyczki”, w którym to jedną z ról odgrywa właśnie Krzysztof Ibisz. Korzystając z tej okazji, zapytaliśmy prezentera, jak dba o swój wygląd! Jego odpowiedź może was zaskoczyć!

“Kompletnie nic nie robię. Może na tym polega tajemnica…” – zdradza Ibisz. 

Krzysztof wyznaje, iż przed wyjściem z domu bierze jedynie szybki prysznic, który trwa maksymalnie 2 minuty. Do tego krótkie golenie i stylizacja brody. 

“To kwestia 10 minut” – dodaje Krzysiek. 

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi? Bo my jesteśmy mocno zaskoczeni! Jednak musimy przyznać, iż Krzysztof wygląda naprawdę świetnie!

POLECAMY – Agnieszka Woźniak-Starak i Ewelina Lisowska w podobnych stylizacjach na konferencji TVN-u! Która wypadła lepiej?

Krzysztof Ibisz nie dzieli się chętnie swoim życiem prywatnym! Zobaczcie, czego nam udało się dowidzieć w tym temacie od samego Krzyśka! To wszystko w naszym materiale wideo:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów