Joanna Krupa ma dość poważne problemy! Luksusowy apartament modelki nie znalazł jeszcze kupca…

Joanna KrupaRomain Zago zdecydowali się na sprzedaż ich luksusowego apartamentu w Miami. Zaraz po rozstaniu zażądali za mieszkanie 2,5 miliona dolarów, czyli około 10 milionów złotych! Szybko jednak obniżyli tę kwotę, a teraz Joanna znowu zmuszona jest do zejścia z ceny. Nie znalazł się jeszcze żaden chętny kupiec na ich apartament!  

HOT NEWS – Paulina Sykut-Jeżyna świętuje pierwsze urodziny córki! Pokazała wyjątkowe zdjęcie zrobione tuż po porodzie!

Luksusowe mieszkanie znajduje się na 42. piętrze apartamentowca Four Seasons i liczy ponad 200 metrów kwadratowych. Modelka miała mozliwość korzystania z dwóch basenów, spa oraz siłowni. To wszystko znajdowało się w jednym budynku! Joanna i Romain żyli naprawdę na najwyższym poziomie, dlatego też ich mieszkanie osiągnęło tak gigantyczną cenę. Jak czytamy w Fakcie, początkowa kwota wynosiła 2,5 miliona dolarów, następnie modelka zmuszona była zejść z ceny o 300 tysięcy dolarów. Jednak to nadal nie przyniosło oczekiwanego skutku! Serwis TMZ podał niedawno, iż mieszkanie Joanny Krupy kosztuje aktualnie 2 miliony dolarów. Oznacza to, że modelka ponownie zdecydowała się na obniżkę. 

POLECAMY – Agnieszka Woźniak-Starak i Ewelina Lisowska w podobnych stylizacjach na konferencji TVN-u! Która wypadła lepiej?

Czy ta cena zadowoli potencjalnego kupca? Tego na pewno dowiemy się w najbliższym czasie. Teraz mocno trzymamy kciuki za Joasię

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen instagram.com/joannakrupa

 


Nie ma więcej wpisów