Gessler, Karolak, Małysz?! Lista jest już zamknięta!

Azja Express wraca na ekrany już jesienią! Po jak zwykło się mówić “niegwiazdorskim” Agencie, TVN zatrudni lepsze gwiazdy w hitowym show?

POLECAMY – “Taniec z Gwiazdami”: Strach i obawy Littlemooonster96 przed odcinkiem na żywo!

Kilka tygodni temu prowadząca program Agnieszka Woźniak – Starak informowała, że lista gwiazd jest już zamknięta. Jak w dwóch poprzednich edycjach zobaczymy osiem par, z czego jedna z osób w parze będzie musiała być gwiazdą! 

Już jakiś czas temu pojawiły się głosy, że zobaczymy tam Tomka Karolaka i jest to bardzo prawdopodobne, gdyż aktor nie zdementował tych plotek! Ponoć w podróż po Ameryce zabierze przyjaciela. 

W Party.pl czytamy,  że kolejną uczestniczką została Lara Gessler z mężem! Tutaj też jesteśmy w stanie uwierzyć, że informacje są prawdziwe, bo gwiazda zapewniała nas w wywiadzie w zeszłym tygodniu, że absolutnie nie ma teraz czasu na wychowywanie dziecka!

Ponadto w show mają pojawić się: siostra Justyny Steczkowskiej, Magda, która już brała udział w gwiazdorskim programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, oraz aktor Drugiej Szansy, Maciej Musiałowski!

Piątą parą jest ponoć…Adam Małysz z żoną

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, może to być naprawdę najlepsza edycja! Kogo chcielibyście zobaczyć w wyścigu o zwycięstwo za dolara dziennie?

ZOBACZ TEŻ – Jak się poznali? Co o niej myśli?! Małgorzata Rozenek – Majdan ocenia Julię Wieniawę!

mkm_5607 — kopia

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/AKPA


Nie ma więcej wpisów