Śledź nas

news

Z ostatniej chwili: Łukasz Jemioł przyznał się do wyłudzenia – jaka kara go czeka?

Opublikowano

w dniu

Polski projektant Łukasz Jemioł na początku października został zatrzymany przez CBŚ – wszyscy zostali oskarżeni o udział w pewnej zorganizowanej grupie przestępczej – teraz projektant przyznał się do wyłudzenia pewnej kwoty!

Łukasz Jemioł – polski projektant i ulubieniec gwiazd, właściciel kilku butików w Polsce, na początku października został zatrzymany przez CBŚ. Projektant działał w zorganizowanej grupie przestępczej wraz z innymi osobami. Grupa 10 osób znała się na oszustwach podatkowych oraz prała brudne pieniądze. Jemioł na początku całej sprawy nie chciał się do tego przyznać i podobno wyszedł z aresztu za kaucją, w poniedziałek TVP Info podało najświeższe informacje, że projektant przyznał się do winy. Informację potwierdził prokurator Marcin Lorenc, gdzie poinformował, że Łukasz przyznał się do wyłudzenia 60 tysięcy złotych podatku.

Polecamy – Projektant Łukasz J. zatrzymany? CBŚ rozbiło grupę przestępczą

Portal Pudelek skontaktował się z prokuratorem, który powiedział co grozi Jemiołowi:

Za samo wyłudzenie podatku są kary finansowe. 72 stawki dziennie, ale w przypadku pana Łukasza Jemioła wchodzi jeszcze artykuł 271 czyli poświadczenie nieprawdy, tu jest zagrożenie 5 lat pozbawienia wolności

Przedstawiciel prawny Łukasza Jemioła, w rozmowie z Pudelkiem tłumaczył, ż jego klient nie popełnił żadnego przestępstwa:

Pan Łukasz nie przyznał się do winy, ponieważ świadomie nie popełnił żadnego przestępstwa i dokonał wszystkich czynności, aby sprawa została wyjaśniona w sposób prawidłowy i na pewno będzie rozstrzygnięta na korzyść mojego klienta. Prokurator czyta surowe fakty, które dały początek całej sprawie. Pan Łukasz Jemioł stał się ofiarą działalności grupy przestępczej. To co się teraz dzieje, to są skutki tej działalności, ponieważ Pan Łukasz został wprowadzony w błąd przez firmy, które współpracują z mafią. Takie mafie potrzebują ludzi, prowadzących legalne interesy.

Spodziewaliście się takich informacji od prawnika projektanta? Może faktycznie Łukasz Jemioł nie był świadomy tego, co zrobił – czekamy na jego komentarz i wyjaśnienie sprawy!

Zobacz również – Łukasz Jemioł się tłumaczy – wydał oświadczenie w sprawie zatrzymań CBŚ

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Business & Pleasure – Sopot time ? #autumn #sopot #poland #vintagemood

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

fot. Instagram

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością