Śledź nas

news

Big Brother – triumf Kamila i nowi uczestnicy w domu. Kto został nominowany?

Opublikowano

w dniu

Tym razem nikt nie odpadł z programu Big Brother. Za to w domu Wielkiego Brata pojawili się nowi i zdeterminowani, aby wygrać uczestnicy, a wśród nominowanych czyste szaleństwo. O kim mowa, sprawdź poniżej. 

Tydzień temu Dom Wielkiego Brata opuścił Vasilis, zaś wśród nominowanych znaleźli się Ewa oraz Kamil, między którymi narodziła się wyjątkowa relacja, co nie uszło uwadze pozostałych domowników, którzy niejednokrotnie wątpili w szczerość uczuć między tą dwójką. Z tego też powodu nie mieli dla nich litości podczas niedzielnych nominacji, co sprawiało że tydzień w tydzień to właśnie Ewa i Kamil byli zagrożeni opuszczeniem Domu Wielkiego Brata. Skończył się też tydzień Apokalipsy, gdzie domownicy ubrani w kombinezony ochronne okupowali “bunkier”, gdyż ich sypialnia była “terenem skażonym”.

POLECAMY – Gosia odgryza się Gessler za syf w Big Brother

Miniony tydzień upłynął w iście bajkowej scenerii. Mieszkańcy mieli okazję przekonać się jak wyglądałoby ich życie po drugiej stronie lustra. Przebrani za bohaterów bajki “Alicja w krainie czarów” musieli rozróżnić co jest fikcją, a co dzieje się naprawdę. Prawdziwa była na pewno wizyta Rafała – chłopaka Martyny w roli Kapelusznika, co wywołało w dziewczynie nieskrywaną radość. Jednak największym zaskoczeniem było dla wszystkich ponowne pojawienie się w reality-show Natalii Dawidowskiej zwanego Natanem i jej rozmowa z Ewą, po której Ewa postanowiła ostatecznie zrezygnować z programu. Całej rozmowie przyglądali się pozostali uczestnicy, w tym zakochany w Ewie, Kamil. Spotkanie Natalii i Ewy oraz rezygnacja tej drugiej z programu załamała Kamila. Otuchy próbowali dodać mu pozostali uczestnicy Domu Wielkiego Brata, na próżno… 

Podczas niedzielnej Areny okazało się, że miejsce Ewy musi ktoś zająć, ale nie jedna osoba a dwie. A zatem do programu Big Brother wkroczyło z impetem dwoje nowych uczestników. Decyzja o tym kto dołączy do stałych bywalców, należała do widzów, ale też do dotychczasowych mieszkańców.

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zadecydowali, że chcą dzielić dom wraz z Bartkiem, kim zatem jest mężczyzna?

Bartłomiej Czachara to 34-letni twardziel o miękkim sercu. Były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. W swojej karierze nieraz wbiegał do płonących budynków, z których ratował ludzi. Uwielbia towarzystwo i nowe wyzwania. Człowiek orkiestra, który dorabiał jako dostawca pizzy, taksówkarz oraz zagrał w reklamie piwa. Zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do świata. Stuprocentowy mężczyzna, pewny swojego zdania i umiejętności.

Z kolei decyzją widzów do programu dostała się Sandra, kim jest owa kobieta?

Sandra Mendelowska to 20-letnia pasjonatka sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Ma 180 centymetrów wzrostu, z których jest dumna, mimo że nie pomagały w znalezieniu chłopaka. Singielka czekająca, aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem innych na swój temat.

Podczas niedzielnej Areny nie obyło się bez nominacji, oto jak głosowali uczestnicy:

Malwina nominowała Martynę i Mateusza

Wiktor nominował Anię i Martynę 

Martyna nominowała Malwinę i Wiktora 

Ania nominowała Kamila i Wiktora 

Mateusz nominował Malwinę i Wiktora 

Kamil nominował Mateusza i Anię

Po zsumowaniu głosów okazało się, że po raz pierwszy nie jest nominowany Kamil, za to nominacji doczekali się: Wiktor, Mateusz, Malwina, Ania i Martyna. Jest to najbardziej zaskakująca Big Brother Arena dotychczas. Szok wywołany na twarzy Kamila, brakiem jego nominacji mówi wszystko 😉

Czy nowi uczestnicy wywołają równie silne emocje co Ewa? Czy między mieszkańcami narodzi się nowy romans? Kto według Was odpadnie za tydzień, a kto ma największą szansę na wygranie Big Brother?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Zmieszana Madzia i Oleh z Big Brother o rozstaniu Maff – co wiedzą o jej nowym?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kamil dowiaduje się, że nie jest nominowany?? Więcej na naszym story!? #bb #bb2019 #wielkibrat #player #tvn7

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nowa mieszkanka Domu Wielkiego Brata!?? #bb #bb2019 #wielkibrat #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mieszkańcy wybrali – Bartek dołącza do ekipy BB?? #bb #bb2019 #wielkibrat #tvn7 #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)


Fot. screen z Instagram 

news

Filip Chajzer zdradza ZAROBKI w jego KEBABIE PREMIUM – dużo?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Tatiana Okupnik o wielkim powrocie, byciu Mamą i wokalistką, oraz Festiwalu w Opolu

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Piotr Cugowski o stresie i trudnych momentach na scenie przed KFPP w Opolu

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Alicja Majewska o wpadce na Festiwalu w Opolu, Lunie na Eurowizji i duecie z Michałem Bajorem

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością