Śledź nas
'

news

Big Brother – triumf Kamila i nowi uczestnicy w domu. Kto został nominowany?

Tym razem nikt nie odpadł z programu Big Brother. Za to w domu Wielkiego Brata pojawili się nowi i zdeterminowani, aby wygrać uczestnicy, a wśród nominowanych czyste szaleństwo. O kim mowa, sprawdź poniżej. 

Tydzień temu Dom Wielkiego Brata opuścił Vasilis, zaś wśród nominowanych znaleźli się Ewa oraz Kamil, między którymi narodziła się wyjątkowa relacja, co nie uszło uwadze pozostałych domowników, którzy niejednokrotnie wątpili w szczerość uczuć między tą dwójką. Z tego też powodu nie mieli dla nich litości podczas niedzielnych nominacji, co sprawiało że tydzień w tydzień to właśnie Ewa i Kamil byli zagrożeni opuszczeniem Domu Wielkiego Brata. Skończył się też tydzień Apokalipsy, gdzie domownicy ubrani w kombinezony ochronne okupowali “bunkier”, gdyż ich sypialnia była “terenem skażonym”.

POLECAMY – Gosia odgryza się Gessler za syf w Big Brother

Miniony tydzień upłynął w iście bajkowej scenerii. Mieszkańcy mieli okazję przekonać się jak wyglądałoby ich życie po drugiej stronie lustra. Przebrani za bohaterów bajki “Alicja w krainie czarów” musieli rozróżnić co jest fikcją, a co dzieje się naprawdę. Prawdziwa była na pewno wizyta Rafała – chłopaka Martyny w roli Kapelusznika, co wywołało w dziewczynie nieskrywaną radość. Jednak największym zaskoczeniem było dla wszystkich ponowne pojawienie się w reality-show Natalii Dawidowskiej zwanego Natanem i jej rozmowa z Ewą, po której Ewa postanowiła ostatecznie zrezygnować z programu. Całej rozmowie przyglądali się pozostali uczestnicy, w tym zakochany w Ewie, Kamil. Spotkanie Natalii i Ewy oraz rezygnacja tej drugiej z programu załamała Kamila. Otuchy próbowali dodać mu pozostali uczestnicy Domu Wielkiego Brata, na próżno… 

Podczas niedzielnej Areny okazało się, że miejsce Ewy musi ktoś zająć, ale nie jedna osoba a dwie. A zatem do programu Big Brother wkroczyło z impetem dwoje nowych uczestników. Decyzja o tym kto dołączy do stałych bywalców, należała do widzów, ale też do dotychczasowych mieszkańców.

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zadecydowali, że chcą dzielić dom wraz z Bartkiem, kim zatem jest mężczyzna?

Bartłomiej Czachara to 34-letni twardziel o miękkim sercu. Były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. W swojej karierze nieraz wbiegał do płonących budynków, z których ratował ludzi. Uwielbia towarzystwo i nowe wyzwania. Człowiek orkiestra, który dorabiał jako dostawca pizzy, taksówkarz oraz zagrał w reklamie piwa. Zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do świata. Stuprocentowy mężczyzna, pewny swojego zdania i umiejętności.

Z kolei decyzją widzów do programu dostała się Sandra, kim jest owa kobieta?

Sandra Mendelowska to 20-letnia pasjonatka sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Ma 180 centymetrów wzrostu, z których jest dumna, mimo że nie pomagały w znalezieniu chłopaka. Singielka czekająca, aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem innych na swój temat.

Podczas niedzielnej Areny nie obyło się bez nominacji, oto jak głosowali uczestnicy:

Malwina nominowała Martynę i Mateusza

Wiktor nominował Anię i Martynę 

Martyna nominowała Malwinę i Wiktora 

Ania nominowała Kamila i Wiktora 

Mateusz nominował Malwinę i Wiktora 

Kamil nominował Mateusza i Anię

Po zsumowaniu głosów okazało się, że po raz pierwszy nie jest nominowany Kamil, za to nominacji doczekali się: Wiktor, Mateusz, Malwina, Ania i Martyna. Jest to najbardziej zaskakująca Big Brother Arena dotychczas. Szok wywołany na twarzy Kamila, brakiem jego nominacji mówi wszystko 😉

Czy nowi uczestnicy wywołają równie silne emocje co Ewa? Czy między mieszkańcami narodzi się nowy romans? Kto według Was odpadnie za tydzień, a kto ma największą szansę na wygranie Big Brother?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Zmieszana Madzia i Oleh z Big Brother o rozstaniu Maff – co wiedzą o jej nowym?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kamil dowiaduje się, że nie jest nominowany😂😱 Więcej na naszym story!🔥 #bb #bb2019 #wielkibrat #player #tvn7

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nowa mieszkanka Domu Wielkiego Brata!🙂🙃 #bb #bb2019 #wielkibrat #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mieszkańcy wybrali – Bartek dołącza do ekipy BB🙂😁 #bb #bb2019 #wielkibrat #tvn7 #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)


Fot. screen z Instagram 

news

Stolica pamięta – Warszawiacy po raz kolejny zaśpiewali (nie)zakazane piosenki

(nie)zakazane

(Nie)zakazane piosenki po raz kolejny wybrzmiały w Warszawie 1 sierpnia!

O godzinie 17, 1 sierpnia 1944 roku wybuchło Powstanie Warszawskie. Do dziś wszyscy Polacy pamiętają o tym niezwykłym zrywie męstwa zwykłych obywateli Warszawy. Nawet w czasie szalejącej epidemii Warszawiacy postanowili upamiętnić bohaterów poprzez tradycyjne już śpiewanie powstańczych piosenek.

HOT NEWS- Metamorfoza Agnieszki Radwańskiej – ta zmiana robi wrażenie!

Podczas obchodów 76. rocznicy Powstania tysiące mieszkańców Warszawy wzięło udział w koncercie “Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”. Wydarzenie zostało zorganizowana w Parku Wolności Muzeum Powstania. Podczas wieczoru mogliśmy usłyszeć takie piosenki jak “Warszawianka”, “Marsz Mokotowa”, ” Sanitariuszka Małgorzatka”, “Chłopcy silni jak stal” czy “Mała dziewczynka z AK”.

Wspólne śpiewanie piosenek powstańczych przebiegało z udziałem orkiestry i chóru pod kierownictwem Jana Stokłosy, a koncert poprowadził Tomasz Wolny. Na scenie mogliśmy zobaczyć również Agnieszkę, Przekupień, Marcela Sabat, Marię Dębską. W wydarzeniu wziął udział prezydent RP Andrzej Duda.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Najpiękniejsza Domówka Świata dobiegła końca – co wydarzyło się podczas 70h festiwalu?

fot. Piotr Podlewski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Metamorfoza Agnieszki Radwańskiej – ta zmiana robi wrażenie!

radwańskiej

Przemiana stylu Agnieszki Radwańskiej robi wrażenie!

Agnieszka Radwańska całe życie spędziła na korcie tenisowym i w bardzo młodym wieku awansowała do czołówki światowego tenisa. Teraz jest już dojrzałą kobietą, która kilka dni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – synka Jakuba! Jej obecny wygląd znacznie różni się od tego sprzed kilkunastu lat, kiedy chętnie eksperymentowała z wizerunkiem, zmieniając kolor i długość włosów, od czasu do czasu błyszcząc na medialnych wydarzeniach.

HOT NEWS- Najpiękniejsza Domówka Świata dobiegła końca – co wydarzyło się podczas 70h festiwalu?

Szczególnie mocno w pamięci wielu osób zapisała się jej kreacja z Balu Mistrzów Sportu z 2008 roku. Wystąpiła wtedy w przyciemnionych włosach i satynowej, fioletowej sukni, która zabrała dwudziestolatce cały dziewczęcy urok! Mówiąc brutalnie wyglądała jak własna matka. Pięć lat później zaskoczyła swoim platynowym blondem, który niestety nie okazał się korzystną zmianą. Przez jakiś czas nosiła modny ombre, który zastąpiła ciemnym kolorem i nową, krótszą fryzurą. W szafie nadal królowały zupełnie przypadkowe stylizacje – nudne i przewidywalne. W pewnym momencie Radwańska nawiązała współpracę z projektantką Agnieszką Maciejak, która sprawiła, że przez chwilę było modnie i z pazurem, ale dodatki psuły cały efekt.

Udział w “Tańcu z Gwiazdami” pozwolił jej zaprezentować swoją kobiecość i delikatność, za co szczególnie należy docenić ekipę kostiumografów. Niestety to doświadczenie nie zmieniło jej stylu: nadal królowały przypadkowo zestawy, nudna kolorystyka i fasony niepasujące do jej figury. Z biegiem lat Agnieszka jednak bardziej poczuła swoje ciało i podejmowała lepsze modowe decyzje. Na tegorocznej gali Mistrzów Sportu postawiła na koronkową suknię w kolorze ciemnego granatu, która podkreśliła jej kobiece kształty. 31-letnia Agnieszka Radwańska-Celt korzysta też z zabiegów dermatologii estetycznej, o czym świadczy chociażby zmieniona wolumetria twarzy i powiększone usta. Zdecydowała się również na śnieżnobiałe, porcelanowe licówki.

Jak oceniacie tę metamorfozę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Julia Wieniawa pobiła Krupę na planie Top Model? Wiemy, co zaszło!

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Najpiękniejsza Domówka Świata dobiegła końca – co wydarzyło się podczas 70h festiwalu?

Najpiękniejsza Domówka Świata

26. Pol’and’Rock Festival odbył się jako Najpiękniejsza Domówka Świata!

W tym roku epidemia koronawirusa odwróciła nasz świat do góry nogami. Większość wydarzeń kulturalnych, które odwiedzaliśmy co roku została odwołana lub przeniesiona do internetu. Tak właśnie stało się z 26. edycją Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie miało swoją filię nie w Kostrzynie, ale w podwarszawskim studio i przede wszystkim online!

HOT NEWS- Julia Wieniawa pobiła Krupę na planie Top Model? Wiemy, co zaszło!

Przez 3 dni, przez całą dobę wirtualni uczestnicy mogli brać udział w koncertach na Dużej Scenie, spotkaniach w ramach Akademii Sztuk Przepięknych i wielu domówkach. Ta wyjątkowa edycja osiągnęła imponującą liczbę 3 300 000 wyświetleń transmisji online do godziny 20 w sobotę.

Ostatniego dnia festiwalu odbyły się spotkania z Wojciechem Mannem, Andrzejem Mleczko oraz Januszem Gajosem. Tradycyjnie wydarzenie kończyło się razem z Piotrem Bukartykiem i utworem “Z tylu chmur” wykonywanym przez festiwalowiczów. W tym roku chętni zgłaszali się do udziału poprzez wysłanie 2-minutowego nagrania piosenki. Jurek Owsiak zamknął festiwal słowami:

Jesteśmy w miejscu, gdzie 1600 m2 zmieściło w sobie ponad 300 ha kostrzyńskiego pola, cudownych wspomnień. (…) Musimy dbać o to co wywalczyliśmy, o szacunek do drugiego człowieka

Braliście udział w wydarzeniu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tytani pracy serialowej: ci aktorzy grali nawet w kilku produkcjach jednocześnie!

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Julia Wieniawa pobiła Krupę na planie Top Model? Wiemy, co zaszło!

top model

Emocje podczas nagrywania kolejnych odcinków Top Model sięgnęły zenitu!

Właśnie trwają zdjęcia do 9. edycji polskiego Top Model. Produkcja zdecydowała zaprosić do jednego z odcinków najpopularniejszą gwiazdę młodego pokolenia – Julię Wieniawę. Media wcześniej pisały o rzekomym konflikcie Joanny Krupy z Karoliną Pisarek, która chciała objąć stanowisko po starszej koleżance.

HOT NEWS- Tytani pracy serialowej: ci aktorzy grali nawet w kilku produkcjach jednocześnie!

Aby jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie programem członkowie jury oraz Wieniawa postanowili nagrać filmiki o “konflikcie” aktorki z Krupą. Marcin Tyszka podzielił się filmikiem, w którym Julka spędza Joannę z fotela krzycząc:

Przepraszam, nie wiem, czy pani wie, ale już się pani skończyła. I przejmuję ten fotel 

“Rozwścieczona” modelka odpiera atak:

Ale co ty myślisz, że ja jestem za stara? Ty chicken. Wyrwę ci te wszystkie pióra

Na koniec słyszymy komentarz fotografa:

Po trupach do celu 

Wieniawa natomiast opublikowała na swoim profilu zdjęcia z planu:

Stało się! Zagościłam w moim ulubionym “Top Model” – napisała Julka. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv!

Wyszło zabawnie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krupa, Gessler i Chodakowska to prawdziwe łasuchy – jak utrzymują zgrabną sylwetkę?

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.