Śledź nas
'

news

Pavlović rozprawia się z konfliktem z Maserakiem

Iwona Pavlović w półfinale “Tańca z Gwiazdami” zatańczyła z Rafałem Maserakiem – czy udało im się zażegnać konflikt wzburzony przez media?

Iwona Pavlović – oceniana jako “najbardziej surowa jurorka” w “Tańcu z Gwiazdami”, w półfinałowym odcinku zrobiła niespodziankę widzom i fanom “TzG”. Czarna Mamba razem z Rafałem Maserakiem zatańczyła bardzo romantyczną choreografię. Maserak i Pavlović zatańczyli do utworu Michała Bajora, który w odcinku zaśpiewał na żywo. Iwona powiedziała nam, jak się czuła podczas tańca z Rafałem:

Czułam się podniecona, zdenerwowana, ale też bardzo taka emocjonalnie w sobie zamknięta, ponieważ tak naprawdę chcieliśmy przepięknie ubarwić cudowny utwór Michała Bajora. Zaśpiewał fantastycznie i chcieliśmy po prostu wejść w jego odczucia, w jego emocje. Mam nadzieję, że nam to się udało, że rzeczywiście te emocje były widoczne

Polecamy – Zaskakujące plany Moniki Zamachowskiej po brutalnym zwolnieniu z TVP

Według jurorki Rafał jest godnym partnerem i bardzo się ucieszyła, że padła propozycja wspólnego tańca w programie. 

Rafał jest profesjonalistą, znakomicie prowadzi, jest bardzo opiekuńczy… każda gwiazda czuje się pewnie, więc cieszę się, że mogłam z nim zatańczyć.

W poprzedniej edycji Iwona Pavlović miała “mały konflikt” z tancerzem, dlatego ten taniec mógł być załagodzeniem tego konfliktu:

Przez media jest coś troszeczkę powiększone, nie było może jakiegoś takiego strasznego konfliktu. Dlaczego? Tak naprawdę my bardzo się szanujemy, a myślę, że w słowie szacunek mieści się już po prostu wszystko. Nawet kiedy ja na przykład mówię mu jakieś rzeczy, ale on mnie szanuje i uznaje to co mam do powiedzenia i w drugą stronę działa tak samo

Iwona Pavlović zapewnia, że wszystko jest dobrze między nią, a Rafałem Maserakiem i oprócz tego ma jeszcze jedno życzenie związane z tańcem. Jakie? Odpowiedź znajdziecie w naszym najnowszym materiale!

Zobacz również – Kwiatkowski o wsparciu Kordasa w “TzG” – tęskni za Janją?

fot. Instagram

news

Grochola, Bołądź, Stanek…- inspirująca wideorelacja z konferencji #MojaSuperMoc

Niedawno w Warszawie, odbyła się konferencja #MojaSuperMoc, w której uczestniczyli wpływowi ludzie polskiego show-biznesu, nauki oraz wolontariatu. Charytatywny event poprowadził Leszek Stanek – zobacz relację wideo z tego wydarzenia.

W Centrum Konferencyjnym MsMermaid w Warszawie odbyła się konferencja #MojaSuperMoc, którą poprowadził Leszek Stanek. Wydarzenie miało charakter charytatywny, co oznacza, że dochód z tego eventu został przekazany na fundację Rak’n’Roll! Wykłady były prowadzone przez wpływowe kobiety z polskiego show-bizensu, nauki oraz wolontariatu, a każdy kto kupił bilet na event wspierał fundację. Prowadzący, Leszek Stanek opowiedział nam trochę o tym niezwykłym dwudniowym wydarzeniu:

Konferencja motywacyjna #MojaSuperMoc jet jednym z elementów całego wydarzenia, które trwa już od kilku miesięcy i jeszcze nie dobiegło końca. Wydarzenie #MojaSuperMoc Kobiecy Element, który polega na wsparciu psychologicznym osób onkologicznych w procesach leczenia oraz również ich rodzin. My przy wsparciu i z inicjatywy fundacji Rak’n’Roll organizujemy warsztaty z onkologami w całej Polsce, natomiast założenia tej konferencji, która miała miejsce w Polsce w Warszawie, zaprosiliśmy ludzi ze świata kultury, sztuki i nauki.

Jak wyglądały wszystkie warsztaty i wykłady? Zobaczycie w naszym wideo z relacji z eventu #MojaSuperMoc. Dyrektor fundacji podkreśla, że te spotkania nie są po to, żeby narzekać, ale po to żeby się wspierać:

Niesamowicie inspirujące tematy i super goście. Wszystko w jednym miejscu, po to żeby pomóc osobom chorym onkologicznie – wspaniała rzecz!

Polecamy – Grochola, Bołądź, Gąsiorowska…na Gali konferencji #MojaSuperMoc – zobacz relację

Wśród prelegentów i zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Katarzyna Grochola, Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź, Laura Samojłowicz, Natalia Janoszek. Paulina podsumowała wydarzenie trafnymi słowami:

Na konferencję mógł przyjść każdy, mogli przyjść pacjenci, rodziny pacjentów, ale też osoby, które w jakikolwiek sposób, każda z nich jest PR-em tematu, o którym mówimy… Muszę powiedzieć, że nawet mówiąc to jestem wzruszona, dlatego że nie spodziewałam się, że wśród publiczności będzie taka atmosfera, taka energia, poczucie humoru, dystans, refleksyjność, zrozumienie i wsparcie. 

Socjolog goszczący na wydarzeniu stwierdził, że kampanie społeczne takie jak fundacja Rak’n’Roll są czymś niesamowitym, ponieważ:

Pokazują, że musimy się czasem w życiu zatrzymać i skupić na tym, co jest naprawdę najważniejsze.

Roma Gąsiorowska opowiedziała nam o wskazówkach i “narzędziach”, którymi obdarowała osoby biorące udział w wydarzeniu:

Wiele osób, które było dzisiaj na sali, dostało ode mnie konkretne narzędzia, mam nadzieję że dzięki temu rozpoczną swoją drogę rozwoju osobistego w zupełnie innym kierunku niż do tej pory, bo to o czym ja mówię, to czym się dzielę, to są moje autorskie metody i zawsze jestem bardzo ciekawa tego jak one są odebrane i jak one działają. Z każdego takiego wystąpienia wyciągam konkretną naukę, zawsze się dowiaduję czegoś ciekawego też od tych ludzi, którzy są na sali i zawsze to jest taka wymiana energii, więc było mi bardzo miło.

Olga Bołądź też miała okazję być prelegentką na tym evencie i na swoim wystąpieniu mówiła głównie o odwadze, która jest zawsze potrzebna:

Opowiadałam o swojej historii, dlaczego też ja muszę być za każdym razem odważna, że to w jakiś sposób też motywuje  innych do wewnętrznej pracy nad sobą i do niepoddawania się tylko zawsze wstania i zawsze sięgania po nowe.

Wiele osób musi żyć z nastawienie, że “rak to nie wyrok” i można wyleczyć się z tej choroby. Katarzyna Grochola również jest pod wrażeniem tego spotkania:

To było niezwykłe spotkanie i niezwykłe kobiety i jakoś jestem głęboko poruszona tym, że komuś w tak piękny dzień chce się tutaj przyjechać i wysłuchać tego co ja mogę powiedzieć.

Podsumowaniem tych niezwykłych dwóch dni był koncert polskiej wokalistki Mery Spolsky, która pierwszy raz wzięła udział w takim wydarzeniu i bardzo jej się podobało. Relację z #MojaSuperMoc zobaczycie w naszym najnowszym wideo!

Zobacz również – Znamy finalistów “Big Brothera” – willę opuściły aż 2 osoby

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

WARSZAWA 16/17.11.2019‼️. Chcesz zdobyć PODWÓJNE zaproszenie na dwa dni konferencji #mojasupermoc? I wysłuchać inspirujących, ciekawych ludzi? ————————————————— ——————-1️⃣Umieść grafikę na swoim instagramie oraz INSTASTORY ————————————————————————2️⃣ oznacz @leszek_stanek @fundacjaraknroll @elfapharm ————————————————————————3️⃣ Czekaj na prywatną wiadomość ode mnie ————————————————————————4️⃣ i przygotuj się na suepr weekend z SUEPR MOCAMI‼️ ————————————————————————Więcej o formacji znajdziesz na naszej stronie MOJASUPERMOC.pl (link w moim bio) —————————————————— #mojasupermoc #kobiecyelement @fundacjaraknroll @elfapharm #stanekwith🖤

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Lubię dzielić się z innymi tym, co dobre. Uważam, ze największym skarbem jaki możemy dać sami sobie to świadomość i rozwój osobisty. Jestem na takiej drodze od blisko piętnastu lat. Narzędzia, które wypracowałam przez lata inspirowane są różnymi technikami i szkołami, ale zmodyfikowane i wzbogacone o moje obserwacje i doświadczenie. Już pod koniec listopada możecie się sami przekonać o tym, o czym mówię i jak pracuję na warsztacie, który organizujemy wraz z Hanią Łowicką – coachem z wieloletnim doświadczeniem. Podczas warsztatów chcemy Wam przekazać wiarę i narzędzia, które sprawić mogą CUD, bo rozpoczynają zmianę na poziomie Ciała, Umysłu i Duszy. Dziś mam urodziny 🤫🎂 Z tej okazji mam dla Was prezent: jeśli zapiszecie się na warsztat w ciągu pięciu najbliższych dni wraz z drugą osobą, obie dostajecie upust 30%. Informacje dotyczące warsztatu pod linkiem w bio. Zapisy pod mailem cud@w-arte.pl życzę Wam (i sobie) spełnienia marzeń i sukcesów na ścieżce rozwoju na wielu polach 🎈🥳😘 . . . #romagasiorowska #cud #warsztaty #cialo #umysl #dusza #happylife #slowfastlife #sfl #mindfulness #happiness #birthday #lovemyjob #betterlife #progress #striveforprogress

Post udostępniony przez Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska)

Kontynuuj czytanie

news

30-lecie Miss Polski: najpiękniejsza Polka 2019 roku wybrana

Poznajcie Miss Polski 2019!

8 grudnia jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski zamknął trwający w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Festiwal Piękna. Oprócz wyborów najpiękniejszej Polki, tego wieczoru wspominaliśmy ubiegłe 30 lat i bawiliśmy się przy hitach największych polskich artystów. Jubileuszowy koncert prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a telewizyjne materiały archiwalne komentował Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą Galę Miss. Natomiast na scenie wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Kombii, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak.

HOT NEWS- Juice Wrld nie żyje. Raper miał zaledwie 21 lat

Finalistki konkursu zaprezentowały się w aż 8 odsłonach: kolekcji casualowej Sugarfree, sportowej Cardio Bunny, strojach kąpielowych Self Collection, sukienkach Rene oraz sukniach ślubnych, sukniach wieczorowych i garniturach Violi Piekut. Piękne panie pokazały się na imponującej scenie o wymiarach 1600 metrów kwadratowych, autorstwa Jacka van Danielsa, przy której budowie pracowało ponad 60 osób. W jury konkursu zasiedli m.in. aktorzy Barbara Kurdej-Szatan i Mariusz Bonaszewski, tancerz Jan Kliment i projektantka Viola Piekut. Po długim wyczekiwaniu okazało się, że najpiękniejszą Polką 2019 roku została Magdalena Kasiborska! 19-latka pochodzi z Zabrza i jest studentką kosmetologii. Oprócz prestiżowego tytułu Miss otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. 

Wyniki wyborów:

Miss Polski 2019 – Magdalena Kasiborska z Zabrza

I wicemiss Polski 2019 – Natalia Piguła z Łodzi

II wicemiss Polski 2019 – Marta Skwierczyńska z Łodzi

III wicemiss Polski 2019 – Dominika Konarska z Sosnowca

IV wicemiss Polski 2019– Karolina Wiltowska z Jeleniej Góry

Miss Internetu – Aleksandra Drężek z Białegostoku

Miss Widzów Polsatu – Marta Skwierczyńska z Łodzi

Miss Polski Wirtualnej Polski – Anita Sobótka z Warszawy

Miss Foto – Dominika Konarska z Sosnowca

Miss Mediów Społecznościowych – Karolina Piaścik

Miss Gracji i Elegancji – Małgorzata Gierach z Andrespola

Najsympatyczniejsza Miss (wybrana głosami finalistek) – Magdalena Karoń z Warszawy

Obejrzyjcie zdjęcia najpiękniejszej Polski tego roku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szymon Hołownia zastąpi Andrzeja Dudę? Dziennikarz ogłosił jednoznaczną decyzję

Kontynuuj czytanie

news

Znamy uczestników 11. edycji “Tańca z Gwiazdami” – dołącza znana młoda aktorka

Dopiero co zakończyła się jubileuszowa edycja “Tańca z Gwiazdami”, którą wygrał Damian Kordas. Natomiast już poznaliśmy nazwiska uczestników kolejnej edycji.

Pierwszą, najjaśniejszą gwiazdką 11. edycji “Tańca z Gwiazdami” jest nie kto inny jak JULIA WIENIAWA. Młoda gwiazda, która już rozbłysła i zawładnęła polskim show-biznesem. Julia jest aktorką, piosenkarką, influencerką i prezenterką.  Na instagramie możemy podziwiać z jakim zapałem ćwiczy jogę, praktykuje zdrowy tryb życia i chodzi na lekcje tańca. Julia jeszcze nie zaczęła tańczyć, a już możemy być pewni, że poradzi sobie doskonale i zajdzie daleko. Chyba każdy by zaszedł daleko jakby miał dostawać 15 tys. zł za jeden odcinek…

polecamy – Julia Wieniawa zmieniła fryzurę? Zobaczcie jak wygląda z grzywką

Polsat oczywiście nie zaprosił do “Tańca z Gwiazdami” tylko Wieniawy. Już w ostatnim odcinku 10. edycji dowiedzieliśmy się, że kolejną uczestniczką będzie Ania Karwan. Kolejnym gorącym nazwiskiem, z którym spotkamy się na wiosnę jest Blanka Lipińska. Autorka książek dla dorosłych idzie jak burza. Dopiero co przedstawiła aktorów do ekranizacji swojej powieści, a teraz sama zatańczy na ekranie. Męskim pierwiastkiem tej edycji będzie Tomek Oświęcimski – aktor, któremu sławę przyniosły filmy Patryka Vegi. 

hot news – Blanka Lipińska pozuje w bikini na wakacjach: Mam potężnego bicka i rozstępy

Niestety może i reszta ekipy, która zatańczy w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami” jest starsza od młodziutkiej Wieniawy, ale raczej dostaną dwa razy mniej pieniędzy za odcinek. Nie zapominajmy jednak, że każdy ma takie same szanse na główną nagrodę – 100 tys. zł i kryształową kulę. 

Kolejnym newsem przyszłej edycji “Tańca z Gwiazdami” jest to, że do jury powróci Ola Jordan, która zrobiła sobie przerwę z powodu ciąży. 

zobacz także – Wiemy co Damian Kordas zrobi z Kryształową Kulą- wygrał Taniec z Gwiazdami

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czary-Mary 🌟🏆🌟 Już za dwie godziny #wielkifinal #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #finaltzg @kurdejszatan @damiankordas

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ależ to był emocjonujący finał 🌟🏆🌟 Dziękujemy Wam, że byliście razem z nami podczas tej 10.edycji @tanieczgwiazdami Widzimy się już wiosną 2020💥 #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #finaltzg

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Kontynuuj czytanie

news

Juice Wrld nie żyje. Raper miał zaledwie 21 lat

Juice Wrld
Juice Wrld doznał nagłego ataku…

Juice Wrld, właściwie Jarad Anthony Higgins był obiecującym raperem młodego pokolenia, który już mógł się pochwalić współpracą z takimi nazwiskami jak Travis Scott. Rok temu jego utwór “Lucid Dreams” podbijał amerykańskie listy przebojów. Polskiej publiczności dał się poznać w lutym tego roku, kiedy wystąpił przed koncertem Nicki Minaj w Łodzi. 

HOT NEWS- Szymon Hołownia zastąpi Andrzeja Dudę? Dziennikarz ogłosił jednoznaczną decyzję

Niestety młody muzyk 8 grudnia pożegnał się z tym światem. 21-latek doznał tajemniczego ataku po wyjściu z samolotu, na lotnisku w rodzinnym Chicago. Świadkowie relacjonują, że muzykowi leciała krew z ust. Raper od razu został zawieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się go uratować. Na razie przyczyna śmierci nie jest znana, policja wszczęła śledztwo w sprawie jego podejrzanej śmierci.

Lubiliście jego muzykę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy finalistów “Big Brothera” – willę opuściły aż 2 osoby

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yesterday was my actual bday im celebrating all week doe🤷🏾‍♂️999 shit

A post shared by Juice WRLD 9 9 9 (@juicewrld999) on

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.