Śledź nas
'

news

Zawadzka i Jonkisz ponownie razem? Mamy ich piękne zdjęcia

Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza nadal trwa? Mamy ich piękne zdjęcia z wakacji!

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz tworzyli kiedyś bardzo zgraną i ładną parę. Jakiś czas temu media obiegła informacja o zakończeniu związku Marceliny i Mistera Polski. Zarówno Zawadzka, jak i Jonkisz nie obnosili się swoim związkiem w social mediach, czasami spostrzegawczy fani zauważyli “lokalizacje” Rafała i Marceliny w tych samych miejscach, w tym samym czasie. Teraz możemy ich zobaczyć na wspólnych zdjęciach z wakacji! 

Polecamy – Jonkisz i Zawadzka zerwali ze sobą?! Znamy powód!

Marcelina i Rafał wybrali się na wakacje w towarzystwie znajomych. Widać, że dobrze się bawią w swoim towarzystwie: imprezują, uprawiają sporty wodne, odpoczywają na nowoczesnym jachcie. Uśmiech nie schodzi im z twarzy i wzajemnie oznaczają się na zdjęciach. Czy to oznacza powrót uroczej pary – według Was Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka pasują do siebie? 

Zobacz również – Ojcowskie rady Roberta Janowskiego przed drugim ślubem syna

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#SQUAD #GOAL #throwback #mykonos 🇬🇷👊🏻

Post udostępniony przez RAFAŁ JONKISZ (@rafal_jonkisz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

☀️ Sardynia ☀️ #summervibes #travel #vacation #goodvibes #nature 🌊🛥💦🏝

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

… a teraz uśmiechnij się do kogoś, kto jest obok 🙂 #smile #usmiechnijsie

Post udostępniony przez RAFAŁ JONKISZ (@rafal_jonkisz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

✨ Give yourself the same care and attention that you give to others and watch yourself bloom 🌸 #slowlife #relax #love @TriumphLingerie #TriumphLingerie #TogetherWeTriumph #IHaveTheAmourette

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Fot. Screen z Instagram

news

Gosia Andrzejewicz ostrzega Viki Gabor przed karierą w show-biznesie

Gosia Andrzejewicz postanowiła ostrzec młode wokalistki m.in. Viki Gabor i Roxie przed zgubnym światem show-biznesu. Co sama zainteresowana myśli o robieniu kariery w młodym wieku, sprawdź poniżej.

Gosia Andrzejewicz to polska wokalistka, która już od 15 lat gości na polskiej scenie muzycznej. Najbardziej znana z takich przebojów jak “Pozwól żyć”, “Słowa” czy “Otwórz oczy”. Na swoim koncie ma występ w konkursie Eurowizji jako chórek dla zespołu Ivan i Delfin. Brała też udział w show “Gwiazdy tańczą na lodzie”, gdzie popadła w konflikt z jednym z jurorów Tomaszem Jacykowem. Głośno było też o jej zatargu z Elżbietą Zapendowską, która niejednokrotnie krytykowała Gosię za brak talentu i dobrego repertuaru. Jakby nie było, Gosia cały czas istnieje w świadomości fanów i mediów, którzy pieszczotliwie od lat nazywają ją “Wojowniczką” – jest to nazwa jej trzeciej solowej płyty.

POLECAMY – Dumna Gosia Andrzejewicz zdradza, jak schudła w 3 miesiące

Podczas gali Mister Polski 2019 udało nam się porozmawiać z Gosią Andrzejewicz na temat osób robiących zawrotną karierę w bardzo młodym wieku oraz o zgubnym wpływie jaki na dzieci może mieć show-biznes. Idealnym przykładem jest 12-letnia Viki Gabor, która będzie reprezentować Polskę podczas 17 Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci już 24 listopada 2019 roku w Gliwicach. Gosia Andrzejewicz przyznała, że co prawda nie zna ani Viki Gabor ani piosenki konkursowej “Superhero”, ale to nie oznacza, że los dziewczyny jest jej obojętny. Gosia ubolewa nad faktem, że dzieci zamiast się bawić, już pracują, ale nie tylko: 

Z mojej perspektywy i z mojego doświadczenia uważam, że trochę to jest za wcześnie. Każdy artysta potrzebuje czasu, aby dojrzeć (…) ja zawsze wiedziałam, że trzeba robić wszystko w życiu zgodnie z głosem serca, jeśli te dziewczynki faktycznie czują, że to nie jest ponad ich siły to niech idą w tym kierunku, ale ja jednak uważam, że dzieciństwo powinno być dzieciństwem i nie powinno być tam pracy – stwierdziła stanowczo Andrzejewicz

Gosia ostrzegła również Viki Gabor czy też Roxie przed niebezpieczeństwami jakie niesie ze sobą show-biznes. Co miała na myśli? Odpowiedź w naszym wideo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Znamy polską reprezentantkę na Eurowizję Junior – ma 12 lat

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI )zmniejszyć o 14 cm w pasie 😂Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele 😄poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki😂 Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało😄a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego 😂Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki😂 Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami 💪To dopiero początek 💪🤩cdn #metamorfoza #fitness #fitgirl #training #challenge #metamorphosis #newme

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jeszcze kilka fotek z wczorajszego wieczoru…😍🙊 @dualipa @cristiano @niallhoran @greenday

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)


Fot. screen z Instagram 

Kontynuuj czytanie

news

Wojciech Modest Amaro gotuje z sercem w “Heart by Amaro” – czego możemy się spodziewać?

Wojciech Modest Amaro rusza z “Heart by Amaro”!

Wojciech Modest Amaro jest jednym z najbardziej uznanych polskich szefów kuchni, który może poszczycić gwiazdką Michelin. Jednak kucharz nie spoczywa na laurach i w samym sercu Tatr otwiera niezwykłą, autorską restaurację “Heart by Amaro”. Projekt jest spełnieniem jego marzeń o podróży do natury, polskiej gościnności i odkrywaniu smaków wypływających prosto z serca. Otwarcie restauracji jest zaplanowane na marzec przyszłego roku!

HOT NEWS- Niezwykli goście w półfinale “Tańca z Gwiazdami” – legenda muzyki, idol nastolatek i popularny aktor

Restauracja będzie niczym otwarty dom, do którego mistrz zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać jego osobiste, wybrane przez lata poszukiwań przepisy polskiej kuchni. Wojciechowi zależy, by w lokalu panowała rodzinna atmosfera, pełna ciepła wokół stołu, gdzie serwowane będą dania, za którymi się tęskni i do których się wraca. Kuchnia będzie korzystać z dobrodziejstw Tatr, czyli najlepszych lokalnych produktów. Restauracja powstaje w zabytkowej villi Marilor, w obrębie Nosalowy Park Hotel & SPA, w której kucharz chce przywrócić styl kojarzony z zakopiańską bohemą. Amaro zdradza:

Ważny jest dla mnie związek z naturą i miłość do gór, dlatego też restauracja powstaje właśnie w Zakopanem. Ogromnie ważny jest też dla mnie partner, z którym będę realizować ten projekt. Grupa Nosalowy to działające od 20 lat rodzinne przedsiębiorstwo, z wielką starannością podchodzące do swoich projektów. Heart by Amaro to projekt bardzo osobisty, nie mający porównania z żadnym z moich dotychczasowych przedsięwzięć. Miejsce celebrowania radości z jedzenia, dzielenia się nim. Chcę, aby w tej przestrzeni każdy czuł się swobodnie. To będzie najlepsze bistro w Zakopanem. Nie zapomnimy też o najmłodszych. Z myślą o nich powstaną dania oparte wyłącznie na produktach ekologicznych. Tak gotuję dla rodziny i przyjaciół odwiedzających mój dom

Natomiast Wiktor Wróbel, Prezes Zarządu Nosalowy Dwór, cieszy się ze współpracy z uznanym kucharzem:

Możliwość współtworzenia tego projektu jest dla nas wielkim wyróżnieniem, ale też i wyzwaniem. Cieszymy się, że wspólnie z panem Wojciechem Modestem Amaro i jego żoną Agnieszką możemy tworzyć zupełnie nowy koncept na polskim rynku gastronomicznym. W dokonaniach Państwa Amaro szczególnie cenimy najwyższą jakość oraz nieustającą pasję i zaangażowanie. To wartości, które przyświecają również zespołowi hotelu Nosalowy Park oraz całej Grupie Nosalowy

Koncepcja podhalańskiej kuchni została zaprezentowana podczas lunchu przez mistrza w jego Atelier Amaro, podczas którego wyjaśniał związki między gotowaniem a polami, łąkami, jeziorami, rzekami i górami. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z tego wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Edyta Górniak dachuje w “My Way” – czy diva wyjdzie z tego cało!?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

www.heartbyamaro.pl Zakopane

A post shared by Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Opowieść o zdobywaniu . #heartmadebyatelieramaro #heartmadebyamaro

A post shared by Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sunchoke / carrot / trout #heartmadebyatelieramaro

A post shared by Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro) on

Kontynuuj czytanie

news

Niezwykli goście w półfinale “Tańca z Gwiazdami” – legenda muzyki, idol nastolatek i popularny aktor

legenda
Michał Bajor to chodząca legenda muzyki!

Już w najbliższy piątek przed nami półfinał “Tańca z gwiazdami”, w którym nie zabraknie emocji z najwyższej półki. Gościem specjalnym odcinka będzie Michał Bajor, którego nie zobaczymy w tańcu, ale za to artysta uraczy nas swoim przepięknym głosem w bossa novie „Quando, quando, quando” oraz „Jak ten śnieg pada”. Wokalista zawsze stronił od życia na świeczniku, rzadko udziela wywiadów i nie szuka poklasku. Dla widzów “TzG” zrobi wyjątek i wystąpi na parkiecie programu!

HOT NEWS- Edyta Górniak dachuje w “My Way” – czy diva wyjdzie z tego cało!?

W zaciętej walce o Kryształową Kulę pozostały już tylko 3 pary Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar! Uczestniczy show zaprezentują się publiczności i jury w dwóch odsłonach – jednym z nich będzie taniec, który już widzieliśmy w ich wykonaniu, ale który otrzymał od jurorów najniższą ilość punktów.

Oprócz tego do programu powrócą również uczestnicy poprzednich edycji, a wśród nich Dawid Kwiatkowski, Ela Romanowska i Robert Wabich – zwycięzca 6. edycji “TzG“. Doświadczone już gwiazdy będą towarzyszyć parom podczas drugiego z tańców. Bezwątpienia niezwykłą atrakcją odcinka będzie taniec w wykonaniu Czarnej Mamby Iwony Pavlović i Rafała Maseraka! 

Te wszystkie atrakcje już w piątek o 20:05 na antenie Polsatu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Niezwykłe spotkanie dla ambitnych kobiet Women’s Business Lunch – sprawdź szczegóły

scena z: Michał Bajor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Michał Bajor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Takiej Basi wystraszyliby się napewno nawet Piraci z Karaibów💃🏼 #bajeschka #tanieczgwiazdami

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ten taniec Sandra zadedykowała mamie, która była baletnicą😊 #tanieczgwiazdami

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Kontynuuj czytanie

news

Poruszony Adam Konkol o kampanii “Historie zapierające dech” – choroba może dosięgnąć każdego?

Adam Konkol, lider zespołu Łzy w bardzo poruszającym wywiadzie wypowiedział się na temat swojej choroby a także kampanii “Historie zapierające dech”.

Podczas spotkania w ramach kampanii “Historie zapierające dech”, której partnerem jest firma Janssen, Adam Konkol opowiedział o swoich wieloletnich zmaganiach z Tętniczym Nadciśnieniem Płucnym (TNP). Przez tę chorobę lider zespołu Łzy niejednokrotnie miewał myśli samobójcze. W wywiadzie muzyk podkreślił też, dlaczego kampania ta jest tak ważna dla naszego społeczeństwa.

ZOBACZ – Samobójstwo Lidera zespołu Łzy? Adam Konkol porusza szczerością o TNP

Kampania “Historie zapierające dech” jest po to, aby uświadomić ludziom, że na chorobę nadciśnienia tętniczo-płucnego może zapaść każdy, w każdym wieku i jest to też również po to, ta kampania, żeby uświadomić ludziom, w jaki sposób objawia się ta choroba, ponieważ jej objawy są tak trudne do zdiagnozowania…

Podobnie było w przypadku samego Adama Konkola. W jednym z wywiadów lider zespołu Łzy przyznał, że jako młody chłopak nie otrzymał odpowiedniej pomocy w jednym z miejskich szpitali właśnie ze względu na brak świadomości co do istnienia i leczenia tej choroby wśród lekarzy. W wywiadzie Adam Konkol podkreślił, że obecnie w Polsce jest wiele ośrodków, w których pacjenci chorzy na TNP mogą liczyć na fachową pomoc i opiekę. Co więcej lider zespołu Łzy wypowiedział się także na temat symptomów, które mogą zwrócić naszą uwagę, jeśli chodzi o Tętnicze Nadciśnienie Płucne:

… jeśli zdrowy człowiek poniżej trzydziestego roku życia nie jest otyły a ma problem z wejściem na drugie, trzecie piętro, czuje zadyszkę, męczy się przy jeździe na rowerze czy przy właśnie wchodzeniu po schodach, to powinna gdzieś tam zapalić mu się lampka kontrolna i być może powinien się skonsultować z lekarzem w takim ośrodku i wziąć pod uwagę to, że jego może też dotyczyć nadciśnienie tętniczo-płucne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Adam Konkol i Prof. Marcin Kurzyna – ważna kampania “Historie Zapierające Dech”

Jako osoba znana Adam Konkol często otrzymuje wiadomości od osób, które podejrzewają, że są chore na TNP i szukają dla siebie pomocy. Miejmy nadzieję, że dzięki programom takim jak “Historie zapierające dech” świadomość społeczna na temat Tętniczego Nadciśnienia Płucnego znacznie wzrośnie a chorzy będą mogli otrzymać odpowiednią pomoc. 

 

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.