Śledź nas
'

news

Zobacz, jak gwiazdy trenują do 2 odcinka show “Taniec z Gwiazdami” – kto ma szansę wygrać?

Przed nami 2 odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”!

“Taniec z Gwiazdami” jest emitowany w polskiej telewizji od 2005 roku. TVN w 2011 przerwał emisję show, ale 3 lata później Polsat przejął pałeczkę i wznowił program. Pomimo tak długiej jak na program rozrywkowy historii, “TzG” nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Każdej edycji towarzyszą nowe emocje, skandale i kontrowersje!

HOT NEWS- WHO, UNICEF i Czerwony Krzyż ze specjalnymi wytycznymi – jak chronić dzieci przed Koronawirusem

Przed nami drugi odcinek obecnej edycji show, w której bryluje Julia Wieniawa. Aktorka “petradina” razem ze Stefano Terazzino intensywnie pracuje na sali treningowej. Również wokalistka Anna Karwan i Jan Kliment depczą im po piętach, ćwicząc bardzo trudne figury. Natomiast Tomasz Oświeciński preferuje bardziej stateczne układy, w których towarzyszy mu Janja Lesar!

 Obejrzyjcie ich zdjęcia z treningu! Komu kibicujecie? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doświadczona Wiktoria Gąsiewska radzi przyjaciółkom w TzG – Julii Wieniawie i Nicole Bogdanowicz

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już jutro o 20:05! Z kim się widzimy? W piątek pożegnamy aż dwie pary #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #drugiodcinek

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Najgłośniejsze owacje w studiu zebrali @sylwialipka_music & @rmaserak #Mapka #tzg2020 #polsat

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

news

Andrzejewicz, Gałuszewska i Czadoman wrócili na plan “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – kiedy premiera?

twarz

Prace na planie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ruszyły pełną parą!

Epidemia koronawirusa na chwilę zatrzymała nasze życie niemal we wszystkich obszarach. Teraz powoli próbujemy żyć normalnie, bo tęskniliśmy za dawną rutyną. W związku z tym również ma miejsce odmrażanie produkcji telewizyjnych, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Mimo że są wakacje, kiedy zwykle produkcje zamierały, teraz ekipy pracują pełną parą!

HOT NEWS- Kompromitacja Andrzeja Dudy – dał się wkręcić rosyjskim YouTuberom

Do pracy wrócili również uczestnicy i jurorzy muzycznego show Polsatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nagrania 13. edycji zostały przerwane we wczesnej fazie, więc teraz jest dużo do nadrobienia. W kolejnym sezonie w największe gwiazdy światowej sceny muzycznej wcielą się: Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Czadoman, Kamila Boruta, Karol Dziuba, Natalia Avelon, Filip Gurłacz oraz Maurycy Popiel.

Tym razem oceniać ich będą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz laureat 12. edycji Adam Strycharczuk, który zastąpił w jury zmarłego Pawła Królikowskiego. W roli prowadzących ponownie zobaczymy Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego.

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że nowy sezon zostanie wyemitowany w jesiennej ramówce. Czekacie na program?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Trwają zdjęcia do odcinka specjalnego “Sanatorium miłości” – zakochani zdradzają, jak zmieniło się ich życie

fot. Mieszko Piętka, Dariusz Gałązka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kompromitacja Andrzeja Dudy – dał się wkręcić rosyjskim YouTuberom

dudy

Służby wewnętrzne Andrzeja Dudy nie zdały egzaminu!

Dwaj rosyjscy YouTuberzy Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoljarow są znani z robienia telefonicznych dowcipów najbardziej znanym gwiazdom czy politykom. Ofiarą ich żartów padli m.in. prezydent Francji, premier Macedonii Północnej czy książę Harry. Tym razem dowcipnisie zadzwonili do prezydenta RP Andrzeja Dudy podając się za sekretarza generalnego ONZ António Guterresa.

HOT NEWS- Trwają zdjęcia do odcinka specjalnego “Sanatorium miłości” – zakochani zdradzają, jak zmieniło się ich życie

“Sekretarz generalny” pogratulował prezydentowi zwycięstwa, a w trwającej 11 minut rozmowie poruszyli kwestie Donalda Tuska, koronawirusa, LGBT czy Donalda Trumpa. Prezydent powiedział, że to Ukraina jest głównie odpowiedzialna za wirusa w Polsce, dodał również, że on szanuje wszystkich ludzi, również osoby LGBT. Zastanawiające jest, że Andrzej Duda nie zorientował się, że coś jest nie tak, gdy rozmówca zapytał go, czy Polska planuje aneksję zachodniej Ukrainy oraz twierdził, że Rafał Trzaskowski wcześniej kazał mu sobie gratulować wygranej wyborów.

Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marcin Kędryna potwierdził, że rozmowa jest autentyczna. Co najgorsze, rozmówcy zostali zweryfikowani przez przez polską placówkę przy ONZ, teraz sprawą zajęły się specjalne służby. Natomiast rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn dodał, że rozmowę zbadają również służby specjalne.

Koniecznie posłuchajcie tej rozmowy! Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Więdłocha, Żak i Kropielnicki grają u Jandy w pierwszym spektaklu po pandemii!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Trwają zdjęcia do odcinka specjalnego “Sanatorium miłości” – zakochani zdradzają, jak zmieniło się ich życie

sanatorium

Ponad rok po zakończeniu programu seniorzy z “Sanatorium miłości” opowiadają jak zmieniło się ich życie!

Do drugiej edycji “Sanatorium miłości” zgłosiło się 2 tysiące osób, a jedynie 12 znalazło miejsca w dwuosobowych pokojach w Sanatorium Równica w Ustroniu, z widokiem na Beskid Śląski. Szczęśliwcami okazali się Halina, Gerard, Iwona, Włodek, Władek B., Basia, Wojtek, Bożena, Stenia, Władek P., Wiesia, Adam. Również tym razem ich przewodniczką była niezastąpiona Marta Manowska. Seniorzy przez 4 tygodnie wspólnie się bawili, by ostatecznie na królową i króla turnusu wybrać Bożenę i Gerarda. Serce mocniej zabiło Steni i Władkowi B., a Iwona wyjechała dzieląc nić sympatii pomiędzy Gerarda i Wojtka. Życie napisało jednak dla całej dwunastki własny scenariusz. O swoich pasjach, podróżach, nowych znajomościach chętnie opowiadają na profilach społecznościowych.

HOT NEWS- Więdłocha, Żak i Kropielnicki grają u Jandy w pierwszym spektaklu po pandemii!

Waldek spędza czas na pisaniu wierszy, a dzięki pobytowi w Ustroniu marzy o wydaniu książki ze swoimi wspomnieniami. Władek B. jest szczęśliwie zakochany, a Wiesia uruchomiła telefon zaufania i w czasie pandemii Covid-19 wspierała samotnych ludzi dobrym słowem. Seniorka przyznaje, że chciałaby mieć własny program w telewizji, w którym pomagałaby ludziom. Stenia, Halina i Basia zachwycają pozytywną energią i są absolutnym zaprzeczeniem statecznych emerytek. Nie brakuje im szalonych pomysłów i nowych aktywności. Basia śmieje się:

em silną, niezależną, wolną kobietą. Taka weszłam do programu i taka jestem po programie. Po programie moje życie się nie zmieniło. Nie zostałam zasypana listami od adoratorów, poczta kwiatowa nie przyjeżdża. Wciąż jestem aktywna zawodowo. Zajęłam się remontem domu, co sprawia mi wielką przyjemność, a za chwilę odbieram nowe auto. To są moje radości. I zwierzęta. Codzienne spacery z psami trzymają mnie w formie

Wojtek przyznał:

Dużo fajnych relacji wyniosłem z programu. Mogę powiedzieć, że przez kilka miesięcy byłem “stacją odbiorczą”. Dużo osób dzwoniło, pisało na Facebooku. Rozmawiałem z każdym. Rzadziej ja do kogoś dzwoniłem. Wiesia była dla mnie źródłem informacji, co się u kogo wydarzyło po programie. W tym wieku nie ma co od razu szaleć ze ślubem. Każdy ma swoje życie, rodzinę, dzieci, wnuki. To jest fantastyczne, że można mieć osobne życia, a jednoczesne dzielić wspólne chwile. Celebrować dany nam czas. Nie na co dzień, a od czasu do czasu. Jaka to jest przyjemność! Wtedy można układać ścieżkę z kwiatów róż, prawda?

Halina opowiada o niezwykłych przyjaźniach z programu:

Cieszę się, że po programie nadal mam kontakt z dziewczynami. Zaprzyjaźniłam się z Iwonką, z którą mieszkałam w pokoju. Nie ma dnia abyśmy ze sobą nie rozmawiały. Z Basią, Wiesią, Stenią, a nawet z Gerardem jestem na bieżąco i wiem, co się u nich dzieje. Dzwonimy do siebie z życzeniami na imieniny czy święta. Na przełomie stycznia i lutego znów wyjechałam do sanatorium, tym razem podreperować zdrowie. Nie spodziewałam się, że tak daleko od domu będę aż tak rozpoznawalna. To szalenie sympatyczne. Chodziłam na tańce z koleżankami i byłam szczęśliwa. Ten program wzmocnił mnie, otworzył, jestem bardziej bezpośrednia, uwierzyłam w siebie. Jestem uśmiechnięta, nie ma dla mnie żadnych przeszkód nie do pokonania. Cieszę się z każdego bezpośredniego spotkania z ludźmi w moich rodzinnych Kielcach. Wiele kobiet stawia mnie za wzór. Wierzę, że spotka mnie jeszcze wiele dobrego

Właśnie trwają zdjęcia do odcinka specjalnego z uczestnikami drugiej edycji. Marta Manowska koniecznie chce sprawdzić, jak zmieniło się ich życie rok po programie! Prowadząca zapewnia, że na widzów czeka wiele niespodzianek i jeszcze więcej uśmiechu. Będą też łzy wzruszenia i padną ważne słowa. Dowiemy się, czy Wojtek uważa misję, z którą przyszedł do programu za zakończoną, czy Adam ma dla kogo grać na akordeonie i śpiewać i czy Iwona po raz trzeci powie sakramentalne “tak”?

Przypominamy, że trwa casting do trzeciej edycji programu – zgłoszenie można wysłać jeszcze do 31 lipca na adres sanatoriummilosci@tvp.pl.

Odcinek specjalny zostanie wyemitowany 3 sierpnia o godz. 21:30 w TVP1. Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Opania, Strasburger i Borys na Zawodach Wędkarskich Aktorów – kto złowił największą rybę?

https://www.instagram.com/p/CCbiyf9ArdT/

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Więdłocha, Żak i Kropielnicki grają u Jandy w pierwszym spektaklu po pandemii!

wspólnota mieszkaniowa

“Wspólnota mieszkaniowa” to pierwsza premiera po epidemii!

Och-teatr był zmuszony przełożyć kilka premier z powodu epidemii koronawirusa. Po czterech miesiącach w końcu wznowiono spektakle i długo oczekiwane premiery, w tym “Wspólnotę mieszkaniową” na podstawie tekstu czeskiego autora Jiřiego Havelki, którą reżyseruje Krystyna Janda! Jest to satyra w klimacie “Alternatywy 4” Stanisława Barei, która ośmiesza nie tylko tytułową wspólnotę, ale i współczesne społeczeństwo. Na zebraniu zorganizowanym przez mieszkańców ujawniają się różne poglądy i śmieszności ludzkich charakterów.

HOT NEWS- Opania, Strasburger i Borys na Zawodach Wędkarskich Aktorów – kto złowił największą rybę?

W obsadzie sztuki znaleźli się Agnieszka Więdłocha, Izabela Dąbrowska, Katarzyna Żak, Cezary Żak, Michał Zieliński, Mirosław Kropielnicki, Grzegorz Warchoł, Izabella Olejnik, Sebastian Perdek, Stanisław Brejdygant, Piotr Ligienza, Natalia Berardinelli. Reżyserka Krystyna Janda przyznała podczas próby dla mediów:

Tekst przysłał nam Michał Sieczkowski, nasz przyjaciel, tłumacz, który od wielu lat mieszka w Czechach. To bardzo aktualna i popularna sztuka, często grana w Czechach, na jej podstawie powstał również film fabularny. Na scenie mamy przekrój społeczeństwa, ludzi o różnym statusie zawodowym i wykształceniu. Żadna z tych postaci nie potrafi jednak wznieść się poza własny interes, niechęć do innych, brak tolerancji i małostkowość. Końcowa refleksja jest więc bardzo gorzka

Izabela Dąbrowska opowiedziała o swojej postaci:

Pani Roubičková to legalistka, obeznana z wszystkimi możliwymi przepisami, zwłaszcza ze statutem wspólnoty. Przestrzega wszystkich zapisów do absurdalnych wręcz granic, co uniemożliwia obradowanie. Co chwilę wynajduje jakiś nowy powód, który blokuje działanie wspólnoty

Agnieszka Więdłocha podsumowuje:

Pani Zahrádková jako młoda przewodnicząca wspólnoty mieszkaniowej, matka trójki dzieci, dba o wszystkie sprawy dotyczące budynku. Nie jest jej łatwo. Osoby, które kiedykolwiek były na spotkaniu wspólnoty mieszkaniowej, z pewnością wiedzą, czym to grozi. Z ludzi wychodzą zwierzęta. Nie da się przeforsować mądrych rozwiązań, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto powie “nie”. Po co cokolwiek zmieniać, skoro do tej pory jakoś się żyło? Stare, zatwardziałe zasady tkwiące w ludziach nie pozwalają iść do przodu. Tekst metaforyczny, bardzo głęboki, a momentami też bardzo śmieszny. Ciekawe, czy publiczności bardziej będzie do śmiechu, czy do refleksji

Premiera odbędzie się w reżimie sanitarnym – widzowie zasiądą na widowni w maseczkach, a sama widownia będzie zapełniona tylko w 50 procentach.

Wybierzecie się do teatru? Premiera “Wspólnoty mieszkaniowej” już 16 lipca!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nie żyje gwiazda Glee Naya Rivera – znamy tragiczne przyczyny śmierci aktorki

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.