Gala „Luksusowa Marka Roku 2016” tym razem odbędzie się poza Warszawą,  w luksusowym i prestiżowym hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim. Również po raz pierwszy przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, których zwieńczeniem będzie przyznanie statuetek
podczas uroczystej Gali. Partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody, będą mogli prezentować swoją firmę, usługi i produkty. Będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata biznesu, show-biznesu i mediów. Takie spotkanie to idealne miejsce na pozyskanie nowych możliwości sprzedażowych.

Między innymi pośród gości zobaczymy Macieja Orłosia, który będzie miał przyjemność prowadzić Galę oraz Izabela TrojanowskaMarek Włodarczyk,  Kasa – Krzysztof Kasowski, Marcin Mroczek Dariusz Stachura Finaliści mam talent Mistrz Barmanów świata: Krzysztof Drabik, Aleksander Doba, Michał Milowicz, Władysław KozakiewiczJacek WszołaBirguun Ariunbaatar oraz Profesor Michał Kleiber.

Polecamy – Dorota Goldpoint wyróżniona statuetką Super Wiktorii! Za co gwiazdy lubią jej kreacje?

Prawdziwy sukces marketingowy wykracza poza sam produkt i polega na kształtowaniu więzi łączących klienta z firmą. Do rozwoju każdej firmy niezbędne są działania reklamowe i marketingowe. Często bywa, że tego typu zabiegi wymagają ogromnych nakładów finansowych. Co jednak począć żeby jak najtaniej i jak najszybciej wypromować swoją firmę no i dotrzeć do odpowiedniego klienta? Idealnym miejscem naszym zdaniem do tego jest właśnie Gala „Luksusowa Marka Roku”!
Laureaci chętnie promują produkty wykorzystując wizerunek i emblemat „Luksusowej Marki Roku” uznając go za wiarygodną rekomendację, ważną w procesie budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów. Emblemat „Luksusowa Marka Roku” pojawia się na reklamach, ulotkach, stronach internetowych, newsletterach, a także na opakowaniach produktów firmy. Jest znakiem widocznym, który w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu sprzedaży i rozpoznawalności danego produktu czy usługi. Po raz pierwszy w tym roku nagrodzimy nie tylko luksusowe firmy, ale również osoby, które tworzyły i tworzą w Polsce rynek dóbr luksusowych.

Dodatkową warto nadmienić, iż nasz portal ma przyjemność zostać Patronem Medialnym tego wydarzenia.

Zobacz również – Doda o związku Radka Majdana z Małgorzatą Rozenek: Ludzie się nie zmieniają, tylko…!

fot. / mat. – informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów