The Voice to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych  na świecie. Widzów przed telewizory  przyciągają  zmagania uczestników, ale również  i sprzeczki pomiędzy jurorami.

Obecnie w Stanach trwa 11. edycja show, w której do składu jurorskiego dołączyła niedawno  Miley Cyrus. Wokalistka słynąca z ekscentrycznych zachowań szybko skradła uwagę pozostałym jurorom, co nie spodobało się zwłaszcza Adamowi Levine. Konflikt pomiędzy nimi urósł do tego stopnia, że muzyk ponoć poważnie rozważa odejście z show.

Źródło twierdzi, że ” Levine’a  nie potrafi dogadać się z Cyrus. Za kulisami show dochodzi do sprzeczek i awantur, a “Adam nie może znieść obecności Miley”. Ich wzajemna niechęć miała zrodzić się już w kwietniu, gdy kręcono zwiastuny nowego sezonu.

Ostatecznie, producenci postanowili  wykluczyć Miley z obsady 12. sezonu, przywracając na jej miejsce Gwen Stefani. Później jednak zadecydowali, że w 13. edycji Cyrus powróci. Nie wiadomo, czy w  Levine do tego czasu nie zrezygnuje  o odejściu z programu.

fot. Adam Levine Facebook


Nie ma więcej wpisów