A to nowina!

To się nazywa zaskoczenie! Adele wie jak uszczęśliwić swoich fanów na całym świecie, więc informacja o przedłużeniu trasy koncertowej promującej album “25” to dla jej miłośników spełnienie marzeń.

Po wielu miesiącach domysłów dotyczących pojawienia się Adele  w krajach poza Europą i Stanami Zjednoczonymi, pojawiła się ostateczna, oficjalna odpowiedź. Ku gigantycznej radości tzw. Daydreamers (fani), Brytyjka wraz z zespołem zawita w Australii już na początku przyszłego roku – w marcu.

Polecamy: Kolejny sukces Adele. „Send My Love (To Your New Lover)” ma blisko 300 mln wyświetleń!

Dziś, Adele zamieściła na swoich profilach na Twitterze oraz Instagramie, skan odręcznie napisanego liściku do fanów. Informuje na nim o nadchodzących koncertach w 5 australijskich miastach: Brisbane, Sydney, Perth, Melbourne oraz Adelaide. Sprzedaż biletów na show wyruszy 21 listopada 2016 roku. W planach artystki są także koncerty w Nowej Zelandii ale póki co jedynie zasugerowała internautom bycie czujnym. Daty koncertów w NZ na dniach prawdopodobnie pojawią się na jej stronie internetowej.

Zobacz również: Adele w „Vanity Fair”. Co ją cieszy? Co irytuje? I jaka jest prawda o macierzyństwie?

Niestety, póki co marzenia fanów o przylocie Adele do Polski zostały stłumione, ale nie zmienia to faktu, że polscy fani cieszą się, że ich idolka zawita do Daydreamers’ów na odległym kontynencie. Może następnym razem Adkins weźmie pod uwagę także nasz kraj. Pozostaje wierzyć i trzymać kciuki, a tymczasem cieszyć się szczęściem tych, którzy będą mieli okazję posłuchać jej w Australii i NZ.

28/02 Perth

04/03 Brisbane

10/03 Sydney

13/03 Adelaide

18/03 Melbourne

Poniżej możecie zobaczyć rękopis Adele!

adele-2


Nie ma więcej wpisów