W minioną środę w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert walentynkowy Anety Figiel. Wokalistka znana szerszej publiczności z programu “Jaka to melodia” zaprezentowała materiał z debiutanckiej płyty „Plan A” oraz pokazała premierowo teledysk do piosenki „Samotny dzień”. 

Koncert wzbogacony został o wyjątkowe duety miłosne z: Andrzejem Krzywym, Robertem Janowskim, Łukaszem Zagrobelnym i Tobiaszem Staniszewskim z popularnego programu The Voice Of Poland. Artystce towarzyszył na scenie zespół złożony z wybitnych muzyków m.in. znany w Polsce i na świecie – Atom String Quartet. Na widowni zasiadła rodzina i przyjaciele wokalistki, w tym postaci znane z radia i telewizji: Paulina Sykut – Jeżyna, Izabela Trojanowska, Piotr Zelt, Norbi, Ryszard Rembiszewski, Bilguun Ariunbaatar, Marcin Czerwiński, Piotr Schramm, Agnieszka Wielgosz, Agnieszka Jastrzębska, Marcin Mroziński, Danuta Błażejczyk i Michał Misiorek (który wystąpił również w roli prowadzącego koncert). Do Warszawy przyjechał prezydent Włocławka – Marek Wojtkowski, który wraz z córką, byłym senatorem Andrzejem Personem, delegacją ratusza, a także przedstawicielem Społecznej Akademii Nauk oklaskiwał blisko dwugodzinne show i teledysk nakręcony w stolicy Kujaw. W wideoklipie wyreżyserowanym przez Olgę Czyżykiewicz możemy zobaczyć Hotel Garage, włocławską przystań, bulwary, most stalowy, Zespół Pieśni i Tańca Wrzos oraz Pana Edwarda Piegę (blisko 90-letniego fana Anety). Po koncercie goście mogli skosztować wina Barefoot Wine oraz dietetycznego cateringu od Spoko Box. Czekały na nich również miłe niespodzianki od pozostałych partnerów wydarzenia: Mabiss – Producenta okien i drzwi, firm Ziaja oraz The Secret Soap Store.
 fot. Nazar Vasko
To był naprawdę magiczny wieczór! Nawet mi się nie śniło, że uda mi się zgromadzić takich hiper muzyków i wokalistów w tym samym miejscu, o tej samej porze, a do tego, że będą śpiewać moje piosenki. Obłęd jakiś! Jeśli poczujecie klimat naszego wyjątkowego retro teledysku udostępniajcie dalej i dzielcie się szczęściem, które do mnie zawitało! – mówiła wzruszona Aneta Figiel po koncercie w Radiowej Trójce.
 Dla, tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z twórczością Anety Figiel, przypominamy teledysk do piosenki „Samotny dzień”:


Nie ma więcej wpisów