SZOK! Anna Lewandowska znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem poszło o kapsułki wspomagające metabolizm…

Jak wiadomo, Anna Lewandowska ma prawdziwą rzesze fanów! Jednak przy tak dużej popularności oczywisty jest także fakt, iż spotyka się z falą hejtu od nieprzychylnych jej osobie internautów. Żona Roberta Lewandowskiego z dumą propaguje wśród Polek zdrowy tryb życia. Powadzi m.in. sklep z autorskimi suplementami diety czy żywnością naturalną. Niedawno na swoim Instagramie pochwaliła się nowym produktem, który pomoże kobietom pozbyć się zbędnych kilogramów. 

HOT NEWS – Kylie Jenner przeszła sporą metamorfozę. Odważna zmiana!

Okazało się, że są to kapsułki na przyśpieszenie pracy metabolizmu. 

“Mam dla Was wyjątkowy suplement, jakiego jeszcze nie było! METABOLIZM – Wspomagajcie swoją przemianę materii w dzień i w nocy. Tworzą go dwie kapsułki o odrębnym działaniu i składzie (skład przeczytaj na stronie www.foodsbyann.com), które się uzupełniają, aby skutecznie skrócić drogę do osiągnięcia idealnej sylwetki. Zdrowo i naturalnie. Spróbujcie!” – napisała Ania pod zdjęciem. 

Opakowanie suplementu (30 kapsułek) to koszt 119 złotych. Cena spotkała się więc z dużą falą krytyki ze strony internautów, zarówno zresztą, jak sam produkt… 

“Za te cenę wolę kupić karnet na siłownię…”

“Pani Aniu, chyba nikt nie wierzy, że zielona herbata i cynamon za 120 zł spowodują u kogoś utratę kilogramów?  Za 120 zł można mieć karnet na siłownię i kilka innych suplementów”

“Bardziej naturalnie i taniej wyjdzie pić po prostu zieloną herbatę” 

“Zawsze Cię cenie i podziwiam to, co robisz. Nigdy bym nie pomyślała, że Cię poniesie, żeby reklamować jakiś suplement diety” – czytamy w komentarzach. 

POLECAMY – Zobaczcie! Pierwsze zdjęcie Dody ze ślubu już jest!

Co sądzicie o całej sytuacji? Korzystacie z produktów Anny Lewandowskiej? 

UWAGA!!!🔥🔥🔥🔥 Mam dla Was KOLEJNĄ NIESPODZIANKĘ!!! Aaaaaaaaa znacie mnie nie od dziś – jak już coś robię to na 100 % !!!! Chcecie pozbyć się SZYBCIEJ zbędnych kilogramów… W ZDROWY i NATURALNY SPOSÓB? Mam dla Was wyjątkowy suplement, jakiego jeszcze nie było! METABOLIZM – Wspomagajcie swoją przemianę materii w dzień i w nocy. Tworzą go dwie kapsułki o odrębnym działaniu i składzie (skład przeczytaj na stronie www.foodsbyann.com), które się uzupełniają, aby skutecznie skrócić drogę do osiągnięcia idealnej sylwetki. Zdrowo i naturalnie 👌🏻Spróbujcie! http://foodsbyann.com/product-pol-239-METABOLIZM.html #hpba @foods_by_ann #newproducts #healthyplanbyann #annalewandowska ATTENTION !!! 🔥🔥🔥🔥 Do you want to get rid of unnecessary kilograms fast?.. IN A HEALTHY AND NATURAL WAY? I have a special supplement for you! METABOLISM – Support your metabolism during the day and night. It consists of two pills with a separate action and composition, which complement each other to effectively shorten the path to achieve a perfect figure. Healthy and natural 👌🏻Try it!

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/Anna Lewandowska


Nie ma więcej wpisów