Paweł Małaszyński głównym bohaterem nowego teledysku Arka Kłusowskiego. Obejrzyjcie “To już za nami”!

Arek Kłusowski to niewątpliwie jedna z ciekawszych osobowości na polskim rynku muzycznym. Chłopak, którego szeroka publiczność mogła podziwiać w telewizyjnym show “The Voice of Poland” właśnie przygotowuje się do wydania swojej pierwszej, debiutanckiej płyty. Krążek pt. “Mimowolnie” będzie miał swoją premierę pod koniec 2017 roku.

Już teraz, wszyscy zainteresowani jego poczynaniami muzycznymi mogą zapoznać się z kolejną odsłoną jego twórczości. Do sieci trafił właśnie jego najnowszy teledysk do utworu pt. “To już za nami”. Artysta przyznaje, że pisząc tekst tej piosenki napisał po to by inspirować i motywować swoich odbiorców do działania – Każdy z nas zasługuję na drugą szansę od losu, najważniejsze jest to, żeby ze wszystkich niepowodzeń wyciągać wnioski i żyć w zgodzie ze sobą! 

W słowach tej piosenki zawarte jest wszystko to z czym musiałem się uporać przez ostatnie lata. Chciałbym, żeby emocje zawarte w tym utworze motywowały wszystkich moich odbiorców do działania. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę od losu, najważniejsze jest to, żeby ze wszystkich niepowodzeń wyciągać wnioski i żyć w zgodzie ze sobą!

Teledysk do singla “To już za nami” powstał przy współpracy z miastem Białystok, a do udziału w klipie zaproszono aktora Pawła Małaszyńskiego, który pochodzi z tego miasta. Reżyserem klipu jest fotograf mody Dawid Klepadło.

 

 

 

 


Nie ma więcej wpisów