W bieżącym roku sylwester TVN odbędzie się na placu Bankowym w Warszawie. Razem z nami stary rok pożegna Kayah, Blue Cafe i Bracia.

W tym roku warszawski sylwester kolejny raz zmienia lokalizację,Nowy Rok przywitamy na placu Bankowym! Stołeczny sylwester miał już miejsce na pl. Konstytucji, pl. Zamkowym, pl. Defilad oraz przy Stadionie Narodowym. Z informacji, do jakich udało się dotrzeć portalowi wirtualnemedia.pl dowiadujemy się, że podczas imprezy wystąpią Kayah, Blue Cafe oraz Bracia. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa, a producentem Stołeczna Estrada.

POLECAMY – EWA ZAKRZEWSKA TRENUJE NAWET 5 DNI W TYGODNIU! “MOŻE NIE WYGLĄDAM NA KOBIETĘ FIT”

Portal wirtualnemedia.pl podaje, że w nadchodzącym tygodniu TVN wraz z warszawskim ratuszem spotkają się podczas konferencji prasowej, podczas której ustalony zostanie format imprezy oraz inne gwiazdy, które na niej wystąpią. Na spotkaniu pojawi się również prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

W sierpniu bieżącego roku władze stolicy podpisały umowę ze stacją TVN, z której wynika, że to właśnie ona przez 3 lata będzie transmitować warszawskie sylwestry. Tegoroczna impreza to dopiero druga, która jest transmitowana przez TVN, a przez poprzednie 2 lata żadna stacja nie dokumentowała, co działo się na stołecznym sylwestrze. Zeszłoroczny koncert Hello 2017 o północy osiągnął niesamowitą oglądalność,aż 1.6 mln widzów!

ZOBACZ TEŻ – NIC SŁODSZEGO DZIŚ NIE ZOBACZYCIE! MĄŻ SYKUT Z CÓRECZKĄ

Odhaczycie się na tegorocznym Sylwestrze TVN w Warszawie?

fot.instagram/Kayah/Blue Cafe/Bracia

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów