Śledź nas

prze.tv

Czy tytuł Mistera Polski jest powodem do wstydu? Kucner o Maślaku i Jonkiszu!

Kucner zapytany został dlaczego Maślak i Jonkisz wyrzekają się konkursu Mistera Polski. Co wydarzyło się, że nastąpiła taka reakcja?

Kucner z uroczym uśmiechem przywołuje: nie pamięta wół jak cielęciem był. Po chwili jednak stwierdza, że o prawdziwy powód należy bezpośrednio zapytać zainteresowanych. 

Ja tego do końca nie rozumiem, bo gdyby nie ten konkurs to nie byłoby ich w show biznesie.

HOT NEWS – “Wojna” z Hyżym!? Michał Szpak o kulisach “The Voice of Poland”!

Przypomnijmy, że w naszym ostatnim wywiadzie Rafał Jonkisz, który został wybrany na Mistera Polski w 2015 roku stwierdził, że Misterzy są traktowani jak małpki w cyrku. Tak naprawdę 2015 rok był przełomowy dla modela ponieważ to właśnie wtedy rozpoczęła się jego kariera z showbiznesem. Obecnie nawet krążą plotki, że jest w związku ze znaną dziennikarką TVP – Marceliną Zawadzką.

POLECAMY – Doda już po raz drugi w TTBZ – jak ocenia występ Kalskiej?

Kucner w żaden sposób nie czuje się wykorzystany przez konkurs. Podejmując decyzję o uczestnictwie zdawał sobie sprawę jak wyglądają tego typu wybory. Przede wszystkim chciał w nim wystąpić. Według niego jest to droga do celu oraz skutkuje samoulepszeniem się. Wspomina, że od 2015 roku niezwykle się zmienił. Na przełomie 2017 roku stał się mężczyzną, który doskonale wie czego chce. Kończy wypowiedź informacją, że nigdy nie powie, że czuje się wykorzystany.

PRZECZYTAJ – Czy rozchwytywany Kuszewski powróci do M jak miłość?

news

Dagmara z “Królowe Życia” przeżywa Królikowskiego! Syn może być zazdrosny?

Dagmara Kaźmierska z serialu “Królowe Życia” przeżywa Antka Królikowskiego. Powiedziała coś przeuroczego, sprawdź!

Dagmara Kaźmierska to gwiazda popularnego serialu TTV, “Królowe Życia”. Podczas premiery najnowszego filmu Patryka Vegi, pt. “Pętla”, Dagmara wypowiedziała się na temat Antka Królikowskiego. Przypominamy, że “Królowa” zagrała u boku Antka i bardzo się polubili na planie. Kaźmierska wymyśliła mu nawet uroczy “pseudonim”- jesteście ciekawi jak zwracała się do Królikowskiego?

Polecamy – Julia Wieniawa po raz pierwszy pokazała ojca – otworzyła się w “Tańcu z Gwiazdami”

Przed planem zdjęciowym do “Pętli”, Antek w ogóle nie wiedział kim jest Dagmara, jednak po chwili szybko złapali dobry kontakt. Nasza reporterka zapytała się Kaźmierskiej jak wspomina współpracę z Królikowskim przy filmie, od razu usłyszała szczerą odpowiedź:

Oj to jest złote dziecko! To jest “śmiej oczko”. Mój Conanek jest “zmruż oczko”, bo ma na jedno oko zeza, a to jest “śmiejące oczko”, bo jemu się zawsze oczy śmieją. To jest dziecko szczęścia Antoś!

Mówiąc to Dagmara miała uśmiech “od ucha do ucha”. A jak zareagowała na wiadomość, że Antek wcześniej jej nie kojarzył? Sprawdź w naszym najnowszym wideo!

Zobacz również – Margaret powraca z kolejnym hitem. Fani: rozj**ałaś!

fot. AKPA/Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Grabowski zdradził co myślał o aktorce – Wieniawa może być wściekła!

Andrzej Grabowski jako juror tanecznego show “Taniec z Gwiazdami” zdradził co myślał o Julii Wieniawie zanim zobaczył ją na parkiecie – sprawdź!

Jedenasta edycja popularnego show “Taniec z Gwiazdami” ponownie ruszyła po kilku miesiącach przerwy. Przypominamy, że w marcu po dwóch odcinkach, ze względu na COVID-19, program został wstrzymany. W bieżącej edycji, poziom jest bardzo wysoki, a dużym zaskoczeniem programu jest utalentowana aktorka Julia Wieniawa. Julka już od pierwszego odcinka zachwyciła jurorów oraz widzów. Ciekawi zdania Andrzeja Grabowskiego, który jest jurorem w “TzG”, zapytaliśmy się jak ocenia taniec Wieniawy. Co powiedział aktor? Będziecie zaskoczeni!

Polecamy – Ostra ocena! Magda Gessler nie wytrzymała w 2 odcinku MasterChef [wideo]

Grabowski bardzo pochwalił taniec Julki, jednak przed pierwszym występem aktorki, spodziewał się po niej czegoś innego:

Bardzo dobrze tańczy! Jest ambitna i bardzo dobrze tańczy. Ja podchodziłem trochę tak z dystansem, że taka ale CELEBRYTKA, we wszystkich tych tabloidach: zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia i z zaciekawieniem patrzyłem na to co ona potrafi i rzeczywiście potrafi bardzo dużo.

Czy Andrzej Grabowski “wywróżył” Julii wygraną? Odpowiedź znajdziecie w naszym najnowszym wideo.

Zobacz również – Margaret powraca z kolejnym hitem. Fani: rozj**ałaś!

fot. AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Andrzej Grabowski o odejściu Marcina Bosaka i Janji Lesar z “TzG” – zna powód?

Marcin Bosak nie zatańczy jednak w 11. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Program opuściła także Janja Lesar. Co na to Andrzej Grabowski?

Jedenasta edycja popularnego show “Taniec z Gwiazdami” trwa w najlepsze. Mimo, że jej przebieg został przerwany przez pandemię koronawirusa większość gwiazd zdecydowała się wrócić do programu po kilkumiesięcznej przerwie. Z udziału w show zrezygnował jednak Marcin Bosak. Co więcej program opuściła także tancerka Janja Lesar, która w tej edycji partnerowała Tomaszowi Oświecińskiemu. W wywiadzie podczas programu spytaliśmy co na temat ich odejścia z programu sądzi Andrzej Grabowski.

HOT NEWS – Rozanielona Gosia Rozenek świętuje 4 rocznicę ślubu – jak się poznali z Radkiem?

Nie wiem, ja nie żyję wnętrzem “Tańca z Gwiazdami”. Jak przychodzę, no jestem jurorem, więc oceniam, wtedy się tym zajmuję, ale składem personalnym, no to zajmuje się już produkcja, ona ma w tym kłopot. Ja się w to nie wtrącam i nie komentuje ich dezycji.

Czy to prawda, że Marcin Bosak średnio czuł się na parkiecie i nie odnalazł się w “Tańcu z Gwiazdami”? Andrzej Grabowski sceptycznie podchodzi do tych doniesień:

To były dwa odcinki, trudno było powiedzieć. Czasem ci, którzy nie odnajdywali się w programie w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, wygrywali ten program, także trudno cokolwiek powiedzieć na ten temat.

POLECAMY – Nowe reguły w The Voice of Poland – dzięki temu emocje sięgną zenitu

W wywiadzie Andrzej Grabowski skomentował także odejście Janji Lesar. Jak sam podkreślił, żałuje że Janja pożegnała się z programem, gdyż bardzo ją polubił. Niestety sam nie wie, dlaczego Janja zdecydowała się opuścić program, a sprawy prywatne, które są prawdopodobnie powodem jej decyzji, mogą oznaczać wiele. A Wam będzie brakować Janji Lesar i Marcina Bosaka w programie? Komu kibicujecie w tej edycji?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Monika Zamachowska ostro o obecnym rządzie: Kultura zdycha?!

Monika Zamachowska w mocnych słowach skrytykowała działania rządu jeśli chodzi o kulturę. Jakie są jej zarzuty?

W rozmowie z Moniką Zamachowską postanowiliśmy dowiedzieć się, jakie jest jej zdanie na temat działań polskiego rządu w obszarze kultury. Jak ocenia działania rządu na rzecz rynku artystycznego? Czy są one wystarczające?

Nie, nie oceniam dobrze działań rządu na temat rynku artystycznego jakby tego nie nazwać. Uważam, że kultura zdycha w tym kraju i uważam, że będzie bardzo ciężko, bardzo ciężko namówić nas, Polaków znowu do tego, żebyśmy zaczęli chodzić do kina i do teatru.

HOT NEWS – Na planie “Gliniarzy” zaiskrzyło – poznali się w pracy, teraz są razem w życiu

Co więcej Monika Zamachowska nadmieniła, że wiele prywatnych teatrów czy branż związanych ze sztuką i kulturą jest obecnie w naprawdę ciężkiej sytuacji. Kryzys ten dosięgnął także artystów i związane z instytucjami kulturalnymi osoby, które gwiazda prywatnie zna i bardzo szanuje. Co na to rząd? Tutaj Monika Zamachowska wyraziła swoją dezaprobatę:

Jak mogę pozytywnie oceniać działania rządu. Kultura nigdy nie była dla tego rządu ważna, może dla żadnego, powinnam dodać, a teraz już jest chyba w ogóle na ostatnim miejscu…

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Chodzicie często do kin czy teatrów?

POLECAMY – “Ewa gotuje” powraca z nowymi odcinkami – wiemy, jakie pyszności przygotuje!

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.